Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres (nettó) egy...

Mennyit keres (nettó) egy árufeltöltő az Auchanban részmunkaidőben?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
minimálbér időarányos részét.
2014. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem heti 35 órában akartak pénztárosként foglalkoztatni. A nettóm 55 ezer körül lett volna.

A munka nem büdös nekem, viszont takarítóként többet megkerestem, és akkor is 10-12 órát kellett dolgozni.


Nemet mondtam az Auchannak. Ez iszonyat kevés pénz ahhoz képest, hogy a rám háruló felelősség mekkora és miket kéne tolerálnom a "kedves" vásárlóktól. Főleg segélyosztás környékén.


Szerencsére felvettek egy sokkal jobb munkahelyre, jövő héten kezdek! Kívánom, hogy te is találj sokkal jobbat - mert ettől a közmunkán kívül szinte bármi jobb. Sok sikert!

2014. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Részmunkaidős árufeltöltés nincs is.Én telje smunkaidőben voltam ott netto 66 ért.El is jöttem.Ez idén volt.
2014. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mikor még legutóbb néztem az állásajánlatokat volt
2014. nov. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!