Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai asszisztens? Lent

Irodai asszisztens? Lent

Figyelt kérdés
mennyit keres? és egy akármilyen orvosi asszisztens(fogászati,háziorvosi)? okj-s képzés elég hozzájuk? köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 24. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Az irodai asszisztensek kb. 100 ezer körül keresnek havonta de ez csak egy nagy átlag.

Nekem ügyintéző titkári okj-s végzettségem van azzal sima, általános adminisztrátor, később gyakorlattal irodavezető lehet az ember.

Csakhogy nem kellek senkinek mert nincs gyakorlatom meg 40 éves vagyok stb....na ezt hagyjuk.


Az asszisztensi munkákhoz elég az okj-s.

Sokszor 100 ezer alatt kínálgatnak állásokat máshol meg 120-at is megkeres vele az ember attól függ, hol melózik az ember tehát a kereset nagyon széles skálán mozog.

Tapasztalataim szerint 80-120 ezer közt mozog a fizetés.

Azt még hozzá tenném, hogy sima irodai asszisztenseket nem nagyon keresnek inkább szakmai asszisztenseket.

Már az egyszerű adminisztrálásnál is szükséges a vállalat profiljába eső szakma ismerete.


Sajnos rá kellett jönnöm, hogy hiába végeztem el a sulit kitűnőre inkább valami szakasszisztensi-t kellett volna.

2014. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és milyen szakirányú asszisztensek vannak ezeken kívül?:/
2014. aug. 24. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Könyvelő asszisztens, pénzügyi, laboratóriumi, gyógyszerész, fogtechnikai, gyakorlatilag a szakmák nagy részének vannak asszisztensi oldalai.
2014. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. aug. 24. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!