Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elvégzek egy irodai asszisz...

Ha elvégzek egy irodai asszisztens OKJ-s tanfolyamot azzal van esélyem munkát találni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs
2014. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szalagmunkát max
2014. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb OKJ-s tanfolyamot semmibe veszik a munkaadók.


Én tuti nem próbálnám meg.

2014. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát van egy szakterület, amelynek a nem munkahely-specifikus folyamatait pár óra megtanulni, a munkahely-specifikusakat meg nem lehet egy tanfolyamon tanítani. Szerinted mennyi értelme van ennek?
2014. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem sok attól függetlenül főiskolát/egyetemet végzettek mindig előnyben lesznek.


Haverom barátnője pl. Vodefonehoz jelentkezett telefonos ügyfélszolgálatosnak.


A hirdetésben nem volt benne mint kitétel, de a több körös állásinterjún csak az jutott tovább akinek vagy főiskolai vagy egyetemi végzettsége volt.


Ha nem volt akkor meg csak akkor, ha több éves gyakorlata volt már benne.

2014. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem egyetemmel vettek fel egy olyan állásra ahová elvileg ilyen kéne, szóval az ilyen végzettségűeket kitúrtam - bocs. Ráadásul ide létezik specifikus ráépülő OKJ - na aki tanul 2+2 évet, az is kidobhatja a papírját kb., mert nem fogják felvenni.

Az új érkezőknek vagy diplomájuk van vagy egy rokonuk már nálunk volt, még pár 40-50 éves van OKJ-val.

Mondjuk ez a HR hibája, hogy egy környezetmérnök, vagy Jucika lánya aki épphogy leérettségizett miért látná el jobban a munkát, mint egy szakirányú OKJ-s.

2014. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó, mert máshol pedig pont a diplomásat nem akarják megfizetni. Én legtöbbször erről hallottam. Ha már úgy is van szakirányú emberke, akkor elég azt megfizetni.

Esély pedig mindig van.

2014. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!