Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan dobjam fel az önéletraj...

Hogyan dobjam fel az önéletrajzom? Mi az ami meggyőző?

Figyelt kérdés
Sok ideje szeretnék munkát,és most megtaláltam az álmom. Suli mellett végezhető, játékboltban kellene dolgozni. Tudom, hogy tökéletes lennék, amúgyis imádom a játékokat, pontos vagyok, lelkes szorgalmas, kedves, szóval tökéletesen ki tudnám szolgálni a vevőket. De egy önéletrajzból ez nem derül ki. Abban csak pár eddigi alkalmi munkát fognak látni, és hogy mikor születtem kb... Hogy adjam el magam az önéletrajzommal? Legyen színes rajzfilmfigurás?:P na de tényleg, mi sok és mi nem?
2010. jan. 16. 15:01
 1/1 judka ***** válasza:
100%

Szerintem menj be személyesen, és úgy add le. Ha tudsz ott beszélni valakivel, az a legjobb, mert így megismerhet közelebbről. Írd bele ezeket valamilyen formában az önéletrajzba, vagy írj egy motivációs levelet.

Bővebb infókat találsz itt:

[link]

2010. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!