Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkát vállalnád el az...

Melyik munkát vállalnád el az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Raktáros munka 8-16-ig havi netto 140 ezer ft,vagy GLS futár reggel fél 6-től amíg be nem fejezed,ami egy jó napon,lehet délután 2 is,de többnyire este 6.A fízetés itt is 140 ezer körül van,mindkét munka esetében szabad a hétvége.Raktáros munkánál hóban,fagyban,esőben,szélben,+40 fokban is kint kell lenni a szabad ég alatt.Nyilván a másiknál is,de ott azért véd az autó és van idő melegedni.A raktáros munkánál viszont,ha sok a munka akkor kevés idő van arra hogy az ember melegben egy kicsit meghúzodjon.
2014. szept. 1. 12:16
1 2 3
 1/23 Imola Ágnes válasza:
100%
Egyik sem voltam...de kapcsolatban vagyok raktárossal is meg GLS futárral is, és a raktárosi munka szimpatikusabb. A futárok örökké késésben vannak, és uton. Egy dugó, és máris minden cégtól elkéstél, nem teljesíted a feladatot. A kocsiból ki-be veszélyesebb, mint a folyamatos kintlét.
2014. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Egyik sem egy leányálom, de én inkább a másodikat.
2014. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
ha nem probléma a vezetés, én inkább a 2-ra szavaznék
2014. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ne leányálom egyik se az igaz,de dolgozni muszáj:)A hátránya a futárnak,ahogy hallomásból tudom egy pár embertől akik csinálták,hogy van hogy 12-14 óra is van egy nap,a pénz viszont ugyan annyi mint a raktárosnál 8 órában.
2014. szept. 1. 12:24
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A családom több tagja a GLS központban dolgozott évekig. Nem tudom, milyen másik, de a GLS-t ne! A fix munkaidőset válaszd! Azt ne gondold, hogy te futárként 2-kor befejezed a munkát a GLS-nél.. magánéletre nem lesz időd, de még aludni sem biztos.. Van egy-két gyengébb hónap, amikor belefér normál munkaidőbe a munkád, de inkább arra számíts, hogy visszasírod a raktárosi melót.
2014. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A raktárosnak miért kell a szabadban lennie folyamatosan? Nem a raktárban dolgozik?

Egyébként az szimpatikusabb lenne.

A futár nagyon sok stresszel jár, közlekedés, parkolóhely hiánya, a címzettek utolérése, sokszor nincs a megadott címen senki, akinek kézbesíteni lehetne, macera a pénzzel, nem tudsz visszaadni, nincs aprója.

2014. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A raktáros.
2014. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

ma 12:25


Nekem is van ismerős GLS-nél.De mondta hogy van hogy 12-14 óra.Előnye hogy nem nagyon szólnak bele a munkádban.

Hátránya hogy ő pl egy nagyon sz..ar kocsit kapott a munkához,így azzal is szívott.Szóval kicsit bizonytalan vagyok.

2014. szept. 1. 12:28
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Egyiket se. Tele van a net sofőrkeresésekkel átlag 300-400 ezer Ft-ot keresnek.Havi szinten nettóba és vannak cégek, ahol nem kell hétvégézni.
2014. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

De a raktáros miért nem a raktárban van???

Milyen raktár?

Hol?

2014. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!