Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők miért adnak gagyi...

A szülők miért adnak gagyi neveket a gyerekeiknek? Alábbiak közül szerintetek melyik a legdurvább?

Figyelt kérdés
Óvári Tuzson,Lederer Peter,Kovács Trisztán,Tóth Ráchel Madonna.
2012. júl. 5. 16:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%
a Lakatos Pokemon
2012. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
79%
Kolompár Nintendo
2012. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
47%
Mert számukra ezek a nevek nem gagyik és pont ezért, lám te is róluk beszélsz...vajon rólad ki fog? lehet a kutya se...
2012. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
71%
A Leokádia és az Orália.
2012. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
77%
És miért jó az, ha egy gyereket a hülye neve miatt jegyeznek meg és nem a tulajdonságai alapján?
2012. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
43%
A cigányok, vagy a parasztok adnak ilyen neveket. Normális ember nem.
2012. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
70%

Van olyan név, amitől a hideg ráz, nem adnám a gyerekemnek. DE lehet, hogy másnak az tetszik, nem kritizálom meg érte, mert lehet, hogy neki meg az én gyerekem/gyerekeim neve nem tetszik.

Egyébként nem gagyi nevek, attól, hogy neked vagy éppen másnak nem tetszenek, nem vagyunk egyformák...

2012. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
49%

ma 17:03


mert az anyja nem naív és tudja magáról mit (nem) tud kihozni a gyerekéből a nevelés alatt...

2012. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
74%

Tuzson. De nekem már hétköznapivá váló nevektől is rosszullétem van. Viliem, Ármin, Flórián, Bendegúz...

A szülők azt hiszik(bár inkább a inkább nők hóbortja), hogy az ő gyerekük különlegesebb, mint a többi és ezt a nevével is ki kell fejezni.

2012. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
77%

Nevezd el a sajátodat Orfeusznak, majd becézheted Orfikának :D

Viccet félretéve nekem a Trisztán az kifejezetten tetszik ezek közül. A Ráhel meg bibliai eredetű (ha jól tudom), lehet, hogy vallásos a család, azért ezt kapta.

2012. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!