Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek eladjam így vaterán?

Szerintetek eladjam így vaterán?

Figyelt kérdés
A régi játékaimat el szoktam adni, jó állapotban vannak általában. Van egy nagyon szép puzzlem, 500 darabos, de akárhogy számolom csak 499 van meg, egy hiányzik. Szerintetek így gáz feltenni? Vagy van értelme?
2014. szept. 1. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Írd azt, hogy 500 db ± 1%

:)


Viccen kívül szerintem nem sok értelme van így feltenni és elég nagy parasztság lenne amúgy is. Számold meg még egyszer, hátha elszámoltad!

2014. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sose derül ki. Kaptam kicsikoromban 500 darabos puzzle-t, boltban vettük, biztos, hogy megvolt az összes, de sohasem tudtam kirakni.
2014. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, miért lenne parasztság, hiszen nyilván nem vernék át senkit, odaírnám, hogy 1 darab hiányzik, illetve olcsó lenne. Nem parasztság ez, csak egyrészt szerintem sincs sok értelme, mert kinek kéne így (bár ha azt nézzük, hogy pl. a strandokon a strandcikkesnél mindig előbb megveszik a lyukas matracot, mert az féláron van... :D) másrészt nem akarnám magam leégetni. Nem tudom, gáz-e így felrakni, szokott-e más ilyesmi hibás dolgokat felrakni.
2014. szept. 1. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:
ha odaírod hogy 1 darab hiányzik akkor semmi gond nincs vele mert a vásárló is tisztában lesz vele
2014. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

^^ Így van.


Az árat is ehhez mérd persze (pl boltban 500 darabos ~2500, használtan kb ~1200, ha hiányzik egy darab akkor ~600 - például).

2014. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha odaírod, hogy 1 hiányzik, senki sem fogja megvenni.
2014. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!