Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel tudok sokat keresni?...

Mivel tudok sokat keresni? Bűnözés meg hasonló hülyeségeket hagyjuk. És diplomát érdemes-e csinálni? Vagy csak egy okj-s képzés és menjek melózni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
tanulj. a hiedelemmel szemben ez a legjobb megoldás. Minden nap fejleszd képességeidet
2014. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Tőzsdét ajánlom és egy jól fizető külföldi szakmát ahol eurót, vagy dollárt keresel, mert a leírásokkal szemben valós értelemben mindig is ezek votlak a legerősebb pénznemek és ezek is lesznek.

Egyszerű munkásként nem leszel milliomos sose, még úgy sem, hogy 2200 euró az alapbéred, mint nekem, muszály mellette valami másba belekezdeni, tőzsde egy jó alapot biztosít.

2014. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Diploma már egy jó kiindulópont, mindenképp érdemes csinálni. Utána jónak lenni a szakmában, már egyetem alatt is dolgozni hogy legyen tapasztalatod. De nem 25 évesen fogsz sokat keresni, tapasztalat is kell hozzá.
2014. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
A google.com-on sokat lehet keresni. Én is ott szoktam.
2014. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SullaFelix89 ***** válasza:
A diploma mindenképpen érdemes ha okos gyerek vagy info, gazdasági vagy valamilyen mérnöki karon, de azt is jól meg kell válogatni mert sok az ergya.
2014. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokat keresni alkalmazottkent nem igazan lehet (nyilvan a kerdes hogy mi a sok).


Magyarorszagon beosztottkent ha jo vagy talan megkeresed 800-1 millio bruttot (pl. fejlesztomernokkent vagy informatikuskent), de ettol tobbet csak akkor ha vezeto vagy.


Kulfoldon nagyobbak a berek, de az aranyok ott is hasonlok.


Igazan sokat csak akkor tudsz keresni, ha felepitesz egy sajat vallalkozast.


A tanulas mindenkeppen kell, ebben teljesen igaza van a fentebb szoloknak.

2014. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!