Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gondban leszek a jövőben, ha...

Gondban leszek a jövőben, ha anyám azt mondta, hogy nekem büdös a munka?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha büdös a munka neked , akkor igen, gondban leszel
2014. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnálattal hallom, de elfogadom, nem pontozom le
2014. szept. 4. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már be fújni sprével? Hátha segít.
2014. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Olyan munkát kell csinálni, amit szívesen végzel. Mellesleg nekem ugyanezt mondták gyerekkoromban, amikor nem akartam elpakolni az edényeket, vagy rendet rakni a szobámban. Sok szülő mond ilyesmit, ha épp nem bír a kölykével. :)
2014. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ mi a "büdös". Nő vagyok, de utálom pl. a házimunkát (tehát ha így nézzük igazából itthon semmit sem szeretek csinálni, max. főzni). Mégis van 2 diplomám, a munkám szeretem, sőt van egy másik munkám is (az maszek), azt még jobban szeretem. Így a havi keresetem bizony elég jelentős, s szeretek dolgozni. DE a háztartást vagy takarítónő látta el, vagy jelenleg úgy alakult, hogy a férjem.
2014. szept. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Több embert ismerek aki ezzel a mentalitással lett gazdag, mint olyat aki munkából. Úgyhogy nincs minden veszve.
2014. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy rendesek vagytok velem. Ja, hát eszem van, de úgy látom, hogy sok ember a munkába megy tönkre, és még gazdag sem lesz. Mondjuk a gazdagságnak is társadalmi kontextusban van értelme, mivel feltételezi a szegény emberek meglétét. Tehát szerintem, aki kemény fizikai munkára kényszerül, amit nem is szeret, azt kihasználja a társadalom. Egyébként én csodálom a kőműveseket, stb. Pl gyerekkoromból kedves emlékeim vannak egy kőműves bácsiról. Ő pl engedte, hogy kormányozzam a ladáját.

Lehet túl sokat tartok magamról , vagy nárcisztikus vagyok, de nem hiszem, hogy járdarakásból nagy életet lehet élni.

családom ezért lenéz. De inkább élek magamnak megfelelő életet, mégha bele is pusztulok.

2014. szept. 6. 03:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!