Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen otthon (ról) végezhető...

Milyen otthon (ról) végezhető munkát tudtok, amiből mondjuk meg is lehet élni?

Figyelt kérdés
Nem akarok milliomos lenni pár hónap alatt, szimplán csak szeretnék anyagilag függetlenedni mindenkitől. Havi 50.000 Ft lenne az, ami elfogadható összeg lenne, persze ha alatta van valamennyivel az sem kizáró ok. Előre is köszönöm mindenki segítségét!
2014. szept. 8. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Milyen képzettséged van? Egy programozó vagy weblapkészítő nyilván meg tud élni, ha otthonról dolgozik, ahogy egy fordító is. Te mit tudsz felmutatni ilyen téren?
2014. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fordítói munka érdekelne leginkább, angolból középszintű érettségim van, mivel jelenleg még gimnazista vagyok.
2014. szept. 8. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát azok az idők elmúltak, amikor középszintű nyelvtudással fordítói munkát lehetett végezni. Manapság már minden céghez minimum középfokú nyelvvizsgával, de ha tényleg szükséges a nyelv, akkor inkább felsőfokúval veszik fel az embereket. Külsős fordítónak azt adják ki, amivel azok végképp nem birkóznak meg.
2014. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a pókerrel szereztem két év alatt közel 5 millió forintot. Igaz már két éve abbahagytam, mert több hónapon keresztül nem tudtam nyerni és inkább kijöttem külföldre dolgozni. Nem egyszerű vele a pénzkeresés, de lehetséges. Nagyon sok fegyelem, türelem és kitartás kell hozzá. Én már a kezdeti hónapokban is kerestem vele, igaz akkor még könnyebb volt (sok gyenge játékos volt) és mivel nem vettem ki a profitot, így gyorsan tudtam haladni a nagyobb tétek felé. Amikor már havi több százezreket kerestem, akkor kezdetem el kivenni a pénzt. A végén bent maradt 1 milliómat meg elvesztettem, mert nem tudtam már nyerni (erősödött a mezőny) és talán ki is égtem. Ezt beláttam és azóta nem próbálkoztam vele.

De mielőtt belevágnál nagyon sok tanulást és utánajárást igényel. Én munka mellett csináltam és kb egy évig meg főállásban.

2014. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Programozó gondolom kizárva. Weblap szerkesztéssel tényleg jól lehet keresni, csak éppen kell hozzá sok-sok év mire beindul és lesznek is megrendeléseid. Emellett kiváló munka amivel a többiek fölé kerekedsz és ezért téged akarnak.

Emellett még a gépeléssel lehet egy kis +pénzt szerezni.

Lehet meglincselnek páran, de én a pókert is tudom ajánlani. Pár hónap után nyerő játékos lehet bárkiből sok tanulással. 1-2év után már a minimálbért is el lehet érni és utána az idő folyásával még többet. De tényleg oda kell tenni magad és nem a játékra gondolok, hanem az elméletre, a tanulásra.

2014. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pókerhez (sem) értek, weblapszerkesztés alapszinten megy, de azzal a tudással nem tudnék pénzt keresni. Szöveggépeléssel már inkább, ha találnék valami normális helyet, ahol nem vernek át.
2014. szept. 8. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Tanulás nélkül semmihez sem fogsz érteni...
2014. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért a pókerhez -főleg most- alapból tőke kell, legalább 50-100 ezer Ft és nem kizárt, hogy az első héten teljesen lenullázódik. Ezen felül tudni kell kezelni a tilt-et, tanulni kell folyamatosan, tehát ebbe hatalmas mennyiségű időt kell fektetni, hogy aztán ebből nyereséget is lehessen kiszedni. Már nem azok az idők járnak amikor akárki beült és egy kis logikával több ezer, akár százezreket is kilehetett szedni. Most már kisebb téteken is regularok vannak.


Ahogy írták, ha valamivel pénzt akarsz keresni, akkor abba először időt kell fektetned, ergo ki kell tanulnod valamit. Nincs olyan dolog amivel egyik napról a másikra pénzt fogsz keresni. A blogolástól kezdve a programozásig mindenhol.

Maximum, ha valami kivételes ötleted lenne és abból tudnál szerezni, de akkor nem itt kérdezgetnél.


Ja, de most jut eszembe. Ha van erősebb okostelefonod akkor lehetsz mobilalkalmazás tesztelő. Nem tudom, hogy ez pontosan, hogy van, de, nézz utána angolul.

2014. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még mindig olyan a játék, hogy bárkinek meg van az esélye csak tanulni is kell hozzá. Bőven elég 50$ is kezdőnek. NL2-őn csak nem fog elbukni 25BI-t pár nap alatt. Ott olyanok játszanak, hogy még az ABC pókert se ismerik fel. Ha komolyan ül le valaki elkezdeni akkor minimum nullszaldót hozni fogja ott aztán idővel elkezd nyerni,limitet lépni és nyerni. Igen kell hozzá az idő. Ezért is írtam, hogy a minimálbérhez 1-2év kell, de utána kényelmesebb, mint folyamat utazni a munkába és időre csinálni mindent. Nyilván ez egy jól kereső diplomásnál nem jöhet szóba, de ő nem is tesz fel ilyen kérdést.
2014. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!