Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Hewlett-Packard Magyarország...

A Hewlett-Packard Magyarországnál milyenek az előrelépési lehetőségek?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem egy vidéki irodában, de nem merek kérdezgetni még ilyenekről. Viszont van egy másik lehetőségem is egy olyan városban, amit szeretek is (ahol eddig éltem a tanulmányaim miatt), de az csak nettó 140 000 ft-ot adna, és nem tudom, mit csináljak. A jelenlegi lakóhelyemet utálom, és napi 2,5 órát kell autóznom a munka miatt. Viszont a HP-nál mégis stabilabb a helyzet, mint egy sima kis logisztikai cégnél az adminisztráción, nem? Ezért lennék kíváncsi rá, h mennyi esélyem van, h mondjuk fél év múlva áthelyeznek egy ,másik HP irodába (pl Pestre vagy Bécsbe vagy Angliába)?

2014. szept. 9. 01:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!