Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon mik a karrier...

Magyarországon mik a karrier építési lehetőségek?

Figyelt kérdés

az én szerény észrevételem:

magyarországon maximum 100 E ft ot kereshetek.


ezenkívül

ha a szülői támogatás és háttér zéró, akkor bekövetkezik a megbszodás!


hogyan lehet elindulni, esetleg kilábalni, hogy saját házra , kocsira fussa?


milyen munkával lehet annyi pénzt keresni, amiből boldogulhat magyarországon az ember? Márha létezik ilyen.



2014. jún. 24. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezik. IT szoftverfejlesztők 500ezret is hazavihetnek.Aztán ügyvéd, maszek fogorvos/nőgyógyász-hadd ne soroljam fel az összes szakmát, amivel nemcsak 100at lehet keresni.

MI a Te szakmád? Miért nem mész ki külföldre, ha itthon nem kellesz?

2014. jún. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ismerősöm, aki ennyire keveset keresne, pedig elég változatos a munkakörük... McDonalds, MSCI, rendezvényszervezés, logisztika, stb.
2014. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

07:05


Nem lehet mindenkiből mérnök, IT-s, meg orvos.

2014. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért írtam csak példának, de írhatnék könyvelőt, gyógyszerészt, hidegburkoló ismerősöm is 300at kap havonta (igaz felét feketén).1 csomó szakma többet fizet, mint 100 nettó, ezért kérdeztem milyen szakmája van.
2014. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ismerősöm hegesztő és 350 nettót kap. szerintem elég baráti főleg h "csak " szakmunkás végzettsége van
2014. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!