Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call centeresként dolgozom,...

Szeszi88 kérdése:

Call centeresként dolgozom, de az emberek elutasítása miatt minden bátorságom elhagyott. Gyomorgörccsel ülök a telefon előtt, és tárcsázni is alig merek. Hogy lendüljek túl ezen a krízisen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem olyanoktól, akik már megküzdöttek a problémámmal. Call centeresként dolgozom, és az emberek elutasítása miatt elég komoly pánik uralkodik rajtam. Nagyon szeretnék ezen változtatni, mert egyébként a helyet szeretem, leginkább önmagamban van a hiba...
2014. szept. 9. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy alkalmas ilyen munkára, keress másikat. Neked is jobb lesz, mert ha nem kötsz megfelelő számú üzletet, úgyis kirúgnak.
2014. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kevés embernek való ez a jutalékos sz.r munka, keress másik helyet.
2014. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Csak megerősíteni tudom az előzőeket.
2014. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Ugyan nem dolgozom ezen a területen, de az eddigiekkel nem mindenben értek egyet.

Elutasítás előbb vagy utóbb mindenkit fog érni. Ez a szerencsén is múlik, hogy épp milyen ügyfelet fogsz ki: van, akit bárki bármire rá tud beszélni, és van, akit még az atyaúristen sem tudná meggyőzni semminek a megvételéről.

Szóval az, hogy ért már visszautasítás, az nem jelenti azt, hogy rossz munkaerő lennél.

Viszont ezután mint ha mi sem történt volna, tovább kell lépned, és ugyanolyan lendülettel tárcsázni a következő ügyfelet. HA mnár eleve a félelem van benned, akkor csak rosszabb lesz.

2014. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Én a helyedben akkor lepődnék meg ha valaki igent mondana bármire is amit rájuk akarsz sózni.Én kapásból teszem le az ilyeneknek a telefont.Mivel Szlovákiában élek, csakis abban az esetben hallgatom végig az ilyen telefonálgatós embereket, HA tudnak magyarul, illetve hajlandó is úgy megszólalni.Ha nem hajlandó vagy tótul kezdi már teszem is le.

(viszont a magyar nyelvűeket is visszautasítom bármit is kínálnak)

2014. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
62%
Sosem csináltam ilyet de sokat beszélek emberekkel, mindig úgy kezdj hozzá egy hívásnak hogy, na ennek tuti tetszeni fog a dolog, ne görcsölj, gondolj rájuk úgy mintha idiótákkal beszélnél és csak lazán.
2014. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem sem neked való, ha ennyire görcsölsz rajta. Ilyen munkához érzek kell, mert eléggé speciális a feladat.
2014. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! A másik munkahely keresése nem játszik, örülök annak, hogy ez van. Állítólag, amikor nem telepszik rám a görcs ügyes vagyok, hoztam is be már ügyfelet, így köszönöm azoknak a kommentelőknek, akik gyakorlati tanáccsal szolgáltak!
2014. szept. 10. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!