Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önkéntes műveleti tartaléko...

Az önkéntes műveleti tartalékos mennyi pénzt kap? és lehetek-e utána szerződéses vagy hivatásos katona?

Figyelt kérdés
az önkéntes katona tudom, hogy évente kapja a minimálbér 50%-át, de kap-e mellé valamilyen fizetést, pénzt? Kap-e honvédelmi pótlékot? A másik kérdésem, hogy utána lehet-e belőlem hivatásos vagy szerződéses katona. Tudom, hogy önkéntessel is kötnek 6 hónapos szerződést, de nem arra gondolok (a trollok miatt) írtam. Mert ha olyan jól teljesítek, akkor felajánlhatják, hogy legyek szerződéses pl. ilyen van?

2014. szept. 9. 15:36
 1/1 anonim válasza:

hivatásos csak úgy lehetsz hogy ugye katona suliba jársz tiszti egyetemre a ludovikára ami pesten van.

na ez még jó krédés de ennek akarok most én is utána járni majd hogy jelentkezek önkéntes műveleti tartalékosnak és le tom az alapkiképzést utána átkéretem magam szerződéses állományba hogy erre vajon van e lehetőség remélem hogy igen lesz majd erre lehetőségem mert nekem nagyon fontos a bejutás!!!

2016. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!