Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki ismeri ezt az oldalt,...

Valaki ismeri ezt az oldalt, innen kerestek meg, érdemes e ebbe a tőzsdés dologba befektetni?

Figyelt kérdés

[link]


Külföldi számról hívtak,mondták hogy ez egy nagyon jó lehetőség nem kell sokat gép előtt ülni hanem lesz egy tanácsadóm aki figyeli a tőzsdét és napi 10 perc munkával 20-25% nyereséget érhetek el minimum de ugye a cégüknek is fontos a sikeresség,és a százalék.Na és mondta hogy tudja hogy magyarországon is van ilyen cég és ott fizetős hozzá az oktatás,ők ezt ingyen biztosítják,meg egy nagy angol bankal vannak kapcsolatban ahol se kezelési költség semmi ilyen nincs.Valaki próbálta már esetleg?



2014. szept. 10. 10:50
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

ma 19:57


Én nem okoskodok inkább te,de ha a rácsodálkozós résznél figyeltél volna a mosoly jelre akkor vágnád a szitut nem csodálkoztam semmire sem rá


De igazad van,el gondolkodtam rajta ,hogy ezt még be is veszik az emberek,engem ilyennel nem igen húznak csőbe,viszont minek csapjam le a telót így is ritkán hívnak ,legalább használtam a telefonomat :D

2014. szept. 10. 20:00
 22/36 anonim ***** válasza:

# 19


Azok után, hogy sikerült kiírnod egy olyan kérdést, amit egy jóllakott 8 éves is gond nélkül megválaszol és azt hitted, hogy az amerikai dollárt 450-es árfolyamon váltják nem gondolom, hogy sokat kénye bizonygatnom, hogy mennyivel vagyok értelmesebb nálad.


Ja, és csak neked a mosolygós arc :)

2014. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

ma 20:04


Most már tényleg fogom a fejem az értelmi szinted láttán,ha egyszer nem vagyok benne a pénzügyi dolgokban,nem figyelek semmilyen árfolyamot ezt olyan nehéz felfogni,nem is igazán érdekelnek az árfolyamok,de hogy ettől lehülyézni valakit.Ennyi erővel ha nem értesz a bicikli szereléshez pl akkor hülye vagy.

2014. szept. 10. 20:08
 24/36 A kérdező kommentje:
Ja és menny máshova az egódat fitogtatni,na meg a plafon rád ne szakadjon,el tudom képzelni milyen okos lehetsz,mert az az értelmességet sem iskolában mérik.
2014. szept. 10. 20:09
 25/36 anonim ***** válasza:

Kérdező a záró tudásod ellenére te egy tipikus narcisztikus emberke vagy :)


Szerintem ne hallgass ezen "irigykedő rosszakarókra" és még ma vágj bele!

2014. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
menny? :DDDD
2014. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Az nem mindegy, hogy nem követed az árfolyamot, vagy fingod nincs róla mennyi egy dollár. Ez minimum alapműveltség.


De hát nem vitatkozom veled, feltételezem max. érettsgéid van és ezt kivetíted egy finom kis kisebbségi komplexusban - pedig kivételesen igazad van, nem az iskolától lesz valaki "értelmiség". Hál isten téged ez a veszély nem fenyegetne akkor sem ha jártál volna valami értékelhető iskolába.

2014. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

ma 20:35


Ne keverd a szezont a fazonnal,köze nincs a pénz árfolyamnak az alapműveltséghez,meg látszik te is birka neveldébe jársz :D

2014. szept. 10. 21:19
 29/36 anonim ***** válasza:

ja, hogy nincs, értem.


Akkor gondolom szerinted annak sincs, hogy ki MO miniszterelnöke (hiszen úgyis 4 évente változik, miért is lenne...), hogy hol van a világon épp háború (mert itt épp nincs, ergo kit érdekel) és még sorolhatnám.


Szomorú...

2014. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

ma 21:28


Na látod megint ismeretlenül elítélsz,tájékozott vagyok nyugi abban hogy a világon ép hol van háború,és mire készülnek és mi felé haladunk,azt is tudom kik voltak és ki a jelenlegi miniszter elnök.Még lehet tájékozottabb is vagyok a világ eseményiben mint te sőt még olyat is tudok amiért te hülyének néznél de aki hasonlóan tájékozott mint én az legalább megérti.

2014. szept. 10. 21:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!