Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten egyszerű irodisták...

Budapesten egyszerű irodisták mennyit keresnek nettóban?

Figyelt kérdés

Képzetlen irodistákra gondolok, tehát pályakezdő, aki adminisztrációs meg ilyesmi munkákat végez.

Vidékről fogok felköltözni, és ha állásinterjúra bejutok nem tudom mennyi pénzt fogadhatok el. Nem akarom nagyon alá mondani, azért szeretnék megélni is a fizetésből (meg kicsit félretenni belőle).


Szóval úgy általánosságban nettóban kb mennyit keresnek? Vagy végül is bruttót is írhattok. Csak legyen valami elképzelésem hogy mire számítsak.



2014. szept. 11. 11:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Wow, egy kis irigységet érzek a hangvételben. Nem dicsekedésből írtam amit írtam.

A kérdésedre válaszolva: arra nem gondoltál, hogy nem véletlenül írtam ki a kérdést?


Igazából eléggé eltértünk a témától, mindössze többféle tapasztalatra voltam kíváncsi fizetésügyben, nem arra hogy milyen szarul lehet megélni. Én is ebben az országban élek, tudom hogy szar a helyzet. Csak én általában nem arra koncentrálok hogy milyen szar, hanem hogy hogyan tudnék kimászni ebből a helyzetből (a "sehogy" válasz nem fordul meg a fejemben, olyan hozzáállással már el is áshatnám magam).


Amúgy ha végigolvassátok a válaszokat, elég érdekes, hogy egy anyuka 75 ezerből egyedül neveli a gyerekét, és ha nehezen is de azért gondolom valahogy elélnek. Az első válaszban meg valaki 180 ezres fizetésre azt mondja, hogy alig tud belőle megélni.

Na pont ezért várok többféle választ, mert mindenkinek más az az összeg amire már azt mondja hogy meg tud belőle élni.

2014. szept. 14. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!