Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozni szeretnek de nem...

Dolgozni szeretnek de nem latok lehetoseget, mit tudnatok ajnlani? 18 vagyok!

Figyelt kérdés
18 vagyok, februarba leszek 19. Iden erettsegizem, de tanulas mellett egy kis penzt is szeretnek keresni, ugyanis nyaron elszeretnem kezdeni a jogsit de itthon nincs ra keret. Mit tudnatok tanacsolni? Havi 15-20ezret megszeretnek keresni. Az iskolaszovetkezeteket mar felkerestem de sajnos a legtobb munka (ami tetszene) delelott van, en pedig vgy delutan alklmankent vagy hetveget tudnek vallalni. Gondoltam babysitterkedesre de attol nem gazdagszok meg, es kulonben is, ki bizna ra a porontyat egy 18 eves lanyra, nem de?! Neten is keresgeltem, tavmunkarol olvastam, de ebbe meg nem igazan bizok, zmindig olyan erzesem van mintha atveres lenne es egyaltalan nem latom realisnak hogy ilyen konnyu lenne.. Szoval ha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata azt is szivesen olvasom. :)
2014. szept. 15. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki? Esetleg vállalj hostess munkát, amiben semmi veszélyes nincs, discokban vagy egyéb rendezvényeken, kiállításokon, hipermarketben kell szórólapot osztogatni, vagy terméket bemutatni, stb. Jobb helyeken 5000/alkalom. Erre vannak népszerű ügynökségek.
2014. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!