Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön élő nő ismerősöd...

Külföldön élő nő ismerősöd mit dolgozik kinn?

Figyelt kérdés
Ki szeretnénk menni külföldre élni és olyan szakmám van, amihez fontos a nagyon jó nyelvtudás, így gondoltam, hogy elvégzek valami egszerűbb tanfolyamot, amit kinn is csinálhatnék gyerekek mellett vagy részmunkaidőben. Tanácsokat is szívesen fogadok! Köszönöm szépen!
2014. szept. 16. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a húgom dolgozik Angliában. Nyomdában dolgozik mint könyvkötő. De ahogy meséli, köze sincs a kötészethez, mert gépeken dolgozik amit ahogy mondja, bárki 2 hét alatt be tudná tanulni..Jól keres.

A barátnőm szintén Angliában van, ő irodát takarít mert nem nagyon tud angolul. De jól megfizetik, és elvan vele.

2014. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Egy ismerősöm/barátnőm ápolónő Svájcban. Nettó 8-900ezer Ft-ot keres. Ráadásul nem kell ágyneműt cserélni, sz@rt sem pucolni, mert arra ott vannak a segédápolók. Teljes munkaidejében a betegekkel törődhet.

Itthon 130 volt a nettója mindenféle pótlékkal.

2014. szept. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Informatikai szolgáltatásokkal foglalkozó vállalkozásom van. A jó angol itt is feltétel, mert ügyfelekkel dolgozom. Jó megélhetéshez nem art jól beszélni.
2014. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Azt el ne hidd, hogy a takarítónőt jól megfizetik...minimálbéres munka...


Én vagyok Angliában, nem ismerős. Bérszámfejtő, a barátnőm szintén iroda, call centreben, más takarít, vagy szobalány, de ismerek HR-ost is.

2014. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

ma 08:26


Én is Angliában élek takarítok napi 4 órát. 820 fontot keresek. Azért heti 20 órával 820 font nagyon jó fizetésnek számít ha belegondolunk, hogy minimálbérrel napi 8 órás melóval olyan 950-970 font jönne ki.

Igaz 40 évesen a koromat is nézték, és az is számít, hogy lassan 5 éve vagyok ugyanannál a cégnél. Azóta emelték a béremet párszor. Végül is csak ezért nem váltok, mert túl jó a pénz, ennyi munkáért.

2014. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zsákutca mind. Most lehet h jónak tűnik, amíg fiatal vagy, de csak vegetálni tudsz belőle, amíg nem érkezik egy fiatalabb román vagy bulgár, és már nem kellesz senkinek. Akkor aztán se pénz, se tudás, és a világ legdrágább országában vagy. Jó nagy hasalás lesz az ilyenekből.
2014. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Volt egy hozzászóló, akinem informatikai cége van. Töle kérdeznék. Férjem informatikus, rendzerüzemeltetés, rendszerbiztonsági területen van, jó angol nyelvtudású. Egyszerűbb elhelyezkedni ha már kinn van az ember, tudnál esetleg informatiuksokra szakosodott állásközvetítőt ajánlani?
2014. szept. 16. 12:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt egy hozzászóló, akinem informatikai cége van. Tőle kérdeznék. Férjem informatikus, rendszerüzemeltetés, rendszerbiztonsági területen van, jó angol nyelvtudású. Egyszerűbb elhelyezkedni ha már kinn van az ember vagy független ettől, tudnál esetleg informatiuksokra szakosodott állásközvetítőt ajánlani?
2014. szept. 16. 12:49
 9/10 anonim ***** válasza:

5ös, az azt jelenti, hogy kb. 9-10 fontos órabért kapsz takarításra. azért ez egy csöppet sem átlagos, sőt. nagyon is ritkaságszámba megy...úgyhogy továbbra is fenntartom, hogy ne higgye el, hogy az angolul alig tudó, takarító barátnője olyan jól keres vele.


max. ha dolgozik érte 50 órákat...nekem is van ismerősöm, gyári munkás, mondja, hogy ő jól keres. ja, minimálbért, csak épp látástól-vakulásig. úgy persze, hogy összejön a sok...

2014. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 21:02-nek


Én írtam, hogy a barátnőm kint takarít. Heti 25 órát dolgozik vagyis napi 5 órát, és 770 fontot kap mint fizetést. Azért tudom, mert nemrég voltam nála látogatóba, és láttam a fizetési papírját. Ismerős intézte neki a melót..Szóval ő sem létminimumot keres..

Van ilyen. De tény, hogy egy ilyet kifogni piszok szerencse is kell. Én például azért nem dolgozom kint, pedig két helyen is lakhatnék, mert alapszinten tudok csak angolul, de az sem ér semmit, mert nagyon nem tudok kommunikálni, és sehová nem vesznek fel. Nyáron 3 hetet voltam kint, bár nem vártam, hogy 3 hét alatt melót találjak, de akárhová leadtam a CV-t mindenhol azt mondták, hogy előbb tanuljak angolul. Volt ahol annyit mondtak, hogy írjam bele az asztalra kirakott könyvbe a nevem és telefonszámomat, ha lesz meló hívnak. A tesóm mondta, hogy ne fárasszam magam ilyenekkel, mert soha nem fognak hívni. A könyv csak alibi, hogy ne érezze magát kínosnak az ember, hogy kirúgják az irodából..:)

Kevés nyelvtudással csakis úgy találsz melót ha valaki segít..Ezt a barátnőm sem tagadja soha, hogy segítséggel van melója.

2014. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!