Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Területi képviselő jó munka?...

Területi képviselő jó munka? Mit jelent az, hogy középfokú végzettség? Kerestem állás hirdetéseket, mindegyikbe ez volt írva, középfokú végzettség.

Figyelt kérdés
Érettségim van, B kategóriás jogosítványom van.Szeretek vezetni, mi kell még?Mennyit keres egy területi képviselő?

2014. szept. 16. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok helyen a területi képviselő annyit keres, amennyiért megdolgozik.

Tehát van valami amit képvisel - értékesít, bemutatót tart, ha sokat el tud adni belőle akkor többet keres. Ahol fixet adnak az nem lesz valami sok, ha középfokú végzettség elég a munkához, akkor 100 felett biztos nem lesz a nettód, de inkább a minimálbér környékén.

A középfokú végzettség az érettségit jelenti, szóval az rendben van, a jogsi is előny.

Az, hogy jó munka-e az emberfüggő, ha szeretsz sok emberrel találkozni, beszélgetni és az se zavar, ha esetleg olyan dolgokat kell eladnod/hirdetned amik a Te véleményed szerint kukába valók, akkor jó lehet, valamennyire szabadon mozoghatsz, ismerkedhetsz.

Mondjuk ez a szabadon mozgás is véges, pl. orvoslátogatók is területi képviselők, mostanra már gps-el figyelik őket, nem térhetnek le oviba-Tescoba munka közben. De ha nem akarsz irodában kuksolni, akkor jó.

2014. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, egy kicsit meglepődtem a fizetésen, amit írtál.

Néztem neten, pont a fizu miatt figyeltem fel az állásra.Szinte mindenki jókat ír a melóról.


Linkelek m ahol több pénzt írnak ilyen melóról:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Ezeknél a kérdéseknél mindenki azt írta, jól keresnek.

Nekem mondjuk nettó 150 ezer megfelelne:))

2014. szept. 16. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is attól függ kinek a termékeit akarod képviselni más a helyzet agrár területen és más az élelmiszeriparban de főleg a cég nagysága a mérvadó. Kati BIO boltja nem fog neked fix 200-at adni meg se engedhetné magának hanem amiket eladsz azok után kapsz valamennyi százalékot a haszonból. De egy nagyobb cégnél kapsz mondjuk 120 nettot és arra jön rá még a teljesítménybér amit sikeres szerződések után kapsz. Ha jó üzletkötő vagy jól fogsz élni ha nem akkor kirúgnak és jöhet a következő. Ha gimnáziumban szerezted az érettségid akkor itt sokat nem fogsz érni vele ha valamilyen kereskedelmi szakközépben szerezted azt már jobban figyelembe veszik de itt a végzettség másodlagos az első az, hogy tudj eladni és megnyerő legyen a külsőd. Ha beállítasz felzselézett hajjal rózsaszín csillogós pólóba ki fognak nevetni és elküldenek ha munkásruhában ugyan ez. Félhivatalos öltözék kell. Látható tetoválás piercing és társai felejtős. Annyit tudok tanácsolni összességében, hogy ha nem akarsz továbbtanulni akkor próbáld meg jobbat úgy se fogsz kapni érettségivel. De ha szeretnél irodai munkát inkább végezz el minimum egy OKJ-s szakmát és ülj be irodába itt rohadt sokat kell majd kocsikázni és nem 8 órás meló hanem 10-12 és hétvégékre is kitolódhat.
2014. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!