Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek kibírható egy 15...

Szerintetek kibírható egy 15 órás munkanap egy héten?

Figyelt kérdés
A több 8 ,és egy hétvégi nap 15 :'(
2014. jún. 24. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy kibírható - annak, aki ki akarja bírni. Három évet húztam le hajón úgy, hogy cirka három hónapig folyamatosan napi 15 órát dolgoztam, pihenőnap nélkül, és még élek.
2014. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit kell csinálni. Nekem egy barátnőm dolgozik művelődési házban, ott pontosan ez van, hétköznap 8 órában dolgoznak, pénteken vagy szombaton viszont többnyire ott kell maradni valamilyen rendezvény miatt késő estig. Őt nem zavarja egyáltalán, megszokta. Más persze, ha valakinek gyárban, szalag mellett kell lehúznia 15 órát. Az kibírhatatlan lehet.
2014. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem csak azert erzem mar kibirhatatlannak,mert 3 evig hasonloan dolgoztam mint az elso havi 2-3 szabadnappal vagy meg annyi sem.ez vendeglatas/kereskedelem
2014. jún. 25. 00:31
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Munkától függ. Lélekölő robotmunkát végezni kibírhatatlan. De amit szeretsz azt abba sem tudod hagyni. Egyszer volt ilyen munkám. :)
2014. jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Jelenleg heti 3-4 napot dolgozok napi 12-13 órát, és még azt is nehezen bírom. :)
2014. jún. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En azert abba tudnam konnyeden hagyni xD az a baj h bemegyek reggel 6 kor es sirvafakadnek ha arra gondolok h este tizkor megyek haza
2014. jún. 25. 00:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden kibírható. Régen (és egyes vacak helyeken még mindig) napi 14 órát dolgoztak emberek, heti 6 nap, bányában..


Kérdés, hogy megéri-e neked. Mivel erre utalóan nem írtál semmit, nem tudok tanácsot adni. Kibírható.

2014. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Benzinkút reggel 4-től 24 órában másnap reggel 4-ig, majd 2 nap pihenés és újra indul a móka. Havi 10 nap munka, napi 8e nettóért, de bírható a modortalan vevők ellenére is :)
2014. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!