Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Àlmaim munkája, vagy...

Àlmaim munkája, vagy biztos munka?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok. Van két kisgyerekem. Férjem nagyon jól keres. Segítségünk semmi nincsen(a nagyszülök több száz km-re laknak).


Pár hónapja a gyerekek elkezdték az ovit, bölcsit, és ekkor magánvállakozásba kezdtem, azt csinálom amit imádok, és kezdeget beindulni, de max csak annyi pénz amit egyböl vissza is forgatok. Többet költünk rá mint amennyi befolyik belöle. Akik ugyan ezt csinálják azt mondják kb 3 év mire megéri ebben dolgozni, de addig kitartónak kell lenni. Ez az én hobbim is, így szuper sok örömem van benne.


De most lenne egy munka amit délelöttönként eltudnék vállalni. Na de akkor 100%-hogy idöm a hobbimra nem maradna. Max néha néha hétvégeken, de eladásra semmit nem tudnék csinálni. A bejövö az új munkából csak egy kis összeg lenne, annyi hogy kicsit beljebb lennénk, de a férjem most is lazán megkeresi azt amivel a jólétünk megvan. Vonz az ajánlat, hogy újra saját keresetem lenne, az olyan jó érzés is.

De akkor tuti fel kell adnom a vállakozásomat, ami azért most már megyeget, talán még egy év és tudok többet kihozni belöle.


Ti mit tennétek? Biztos pénz vagy hobbi tovább?



2014. szept. 18. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
ha látod a vállalkozásod kimenetét - még ha 3 év is az - akkor azt csináld
2014. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!