Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondva csinált okkal elutasíto...

Mondva csinált okkal elutasítottak az IBM-től, most mi legyen? Álmaim munkája lenne, bővebben lent.

Figyelt kérdés
Anno pár éve voltam állásinterjún az IBM egyik telephelyén (direkt nem írom, hogy hol) ahol nem feleltem meg. De akkor nem is volt fontos annyira, mert fősulira jártam. Azonban idén nyáron jelentkeztem egy MÁS pozícióra ugyan ott, de közölték az állásközvetítő céggel, hogy nem mehetek interjúra. Mit kéne tennem, minden vágyam oda bekerülni? Többen mondták, hogy derítsem ki, hogy mikor lesz interjúztatás, és menjek oda pofátlanul. Ez mennyire lenne helyes?

2013. okt. 8. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Én is hasonlóan vagyok de egy másik céggel,minden álmom oda bekerülni,egyszer utasítottak el,de most rajta vagyok,hogy valahogy bekerüljek oda.
2013. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt lefelejtettem: pályakezdő vagyok, 27/F
2013. okt. 8. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

En amikor interjuztatok, ha odajonne valaki "pofatlanul", akkor elhajtanam a francba. Ido be van tervezve, meg eleve nem veletlenul van az eloszures.

Ha valami sales-es melora jelentkezel, akkor lehet, hogy bejon az ilyesfajta nyomulas, kulonben biztosan nem.

Mit mondtak, miert nem hivnak be? Nekik az az erdekuk, hogy megfelelo embereket felvegyenek minel gyorsabban, ezert ha tenyleg megfelelnel, nem utasitottak volna vissza.


Tanacsom: kerdezz ra, hogy mi a problema, milyen tudas, tapasztalatot hianyolnak, es menj el olyan teruletre dolgozni, ahol ezt megszerezheted, es par ev mulva probalkozz ujra.

2013. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen távfelügyeleti meló lenne, és nem tudom mire hivatkozva utasítottak el, csak ennyit írtak a közvetítő cégnek, hogy "Nem mehetek újra". Távfelügyeletben van kb 2 éves tapasztalatom. Anno helpdesk-hez jelentkeztem, de jobban belegondolva ahhoz idegzetem sem lenne. :)
2013. okt. 8. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy csak ennyit irtak. A cegnek is az az erdeke, hogy az allaskozvetito minel hatekonyabban szurjon, biztos elmagyaraztak, hogy mi az oka. Ha valami veletlen folytan megsem, akkor pedig a kozvetito feladata, hogy rakerdezzen.
2013. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ravel válasza:
79%

Szerintem ha mindenképpen ott akarsz dolgozni akkor küld el többször, több pozícióra is az önéletrajzodat.

Gondolom a neten találsz elérhetőségeket, így nem kell foglalkozni a munkaközvetítővel sem.

Vagy próbálj meg gyakornokként jelentkezni hozzájuk és dolgozd be magad.

Sokan nem akarnak gyakornokoskodni, de a te esetedben szerintem megérné mivel azt írod, hogy nagyon szeretnél bekerülni. Ha látják a munkádat és meg vannak vele elégedve akkor ők is hamarabb felvesznek egy betöltendő melóra mint egy ismeretlent.

2013. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!