Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik, hogy még egy Tescoba...

Létezik, hogy még egy Tescoba se vesznek fel árufeltöltőnek?

Figyelt kérdés
Egy erős 4es érettségivel rendelkezem, elkezdtem egy szakmát de rájöttem hogy az az egész iskola egy lehúzás (mert már mindenért pénzt kértek), elzárult a pénzcsap és abba kellet hagynom. Főiskolára sajnos nem mentem a középsuli után, de gondolkodom rajta, hogy jövőre jelentkezem. Addig valami egyszerű munkára gondoltam PL: árufeltöltő. Na jelentkeztem is a Tescohoz de semmi visszajelzés... Létezik, hogy még oda se kellek?:SSS

2014. szept. 18. 11:52
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%
Én is ebben a cipőben vagyok,és mai napig nem tudom mi a probléma (velem,önéletrajzzal vagy a sulimmal)
2014. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ez annyira érthetetlen... Mindenki lebecsüli meg oltja ezt a munkát, (bár én tökéletesen meg lennék vele elégedve sőt..) de van hogy még ide se veszik fel az embert? hát hihetetlen.. elvileg 8 általánoshoz van kötve, az érettségi meg előny... na hát ez megvan na most akkor mi bajuk?
2014. szept. 18. 12:09
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Feltételem az, hogy jelenleg nem kell több ember nekik.
2014. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na de figyelj, én meghirdetett álláslehetőségEKre pályáztam! Tehát a weboldalukon fent van, hogy hova keresnek embert és én abból nem kevesebbre, mint 18 helyre és posztra adtam be a jelentkezésem... eddig 0 válasz :D
2014. szept. 18. 12:30
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Vannak elegen, akik tapasztalattal rendelkeznek, értelemszerű, hogy őket részesítik előnyben. Nem te vagy az egyetlen, aki beadta a jelentkezését, gondolom az világos, hogy nem vehetnek fel mindenkit.
2014. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Persze nyilván.. Tudom.. Csak sajnos amikor az ember mindenhonnan azt hallja, hogy mennyire alábecsült, alulfizetett meló éhbérért meg stb, elkeseredik ha még oda se veszik fel :D Köszönöm a válaszokat, értem a dolgot.. sajna..
2014. szept. 18. 13:06
 7/18 anonim válasza:
84%
Előfordulhat, hogy ameddig nem zárult le a jelentkezési idő, addig nem értesítenek. Lezárulás után pedig értesítenek, hogy sikerült-e(behívnak beszélgetni), vagy nem. Nálam legalább is így volt. Arra készülj, hogy mindenhova kell érvényes(3 hónapnál nem régebbi) erkölcsi bizonyítvány. Szerintem mindenféle raktáros, árufeltöltő állásra szórjad egy héten keresztül minden nap az önéletrajzodat, és előbb utóbb (2-3 hét) valahonnan felhívnak, írnak. Kitartást, hajrá!
2014. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
94%
Sajnos a legtöbb ilyen helyre (Tesco, Auchan stb.) nappalis diákokat vesznek fel, mert azok után kevesebb járulékot kell fizetnie a munkaadónak, és a munkát a diák is meg tudja csinálni. Ez van sajnos.
2014. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen 8as, tudom sajnos a sok diák "elveszi" a melót :D Bár remélem a nyári szünet végével azért megfogyatkoztak.. Meg mivel sokan közülük nem mehetnek éjszakára ezért azt is próbáltam:D 7es köszi a biztatást!:) Nem adom fel, mert kell a munka :D Jelentkezek izomból mindenre és hátha.. :D
2014. szept. 18. 13:19
 10/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, én diplomásan páyáztam és visszajelzést sem kaptam.
2014. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!