Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki területen milyen képzett...

Banki területen milyen képzettséggel lehet "előrébb" jutni? Csak közgáz diplomával?

Figyelt kérdés
3 éve dolgozom banki területen call centerben, különböző szakterületeken. Amennyiben szeretnék előrébb jutni, elég, ha elvégzek egy felsőfokú bankárképzőt? Jelenleg érettségim van. Vagy csak közgáz diplomával juthatok el esetleg egy csoportvezetői pozícióba? Vagy ha közgáz diplomám lesz üzleti kommunikáció szakon, az mennyire elfogadott? Lakossági üzletágban gondolkodom elsődsorban… Köszönöm előre is a válaszokat!
2008. aug. 9. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pénzügy, vagy számvitel a nyerő. Utána jön a közgazdasági, de abból Tiszát lehet rekeszteni.
2008. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az is probléma lehet, hogy callcenteres vagy, azaza salátamosó, a cégi társadalom legalja! Hiába van az, hogy Te találkozol elsősorban az ügyféllel és képviseled nála a cég színeit, Neked kell a legtöbbet és legpontosabban tudnod, hogy jól informáld, mindez nem számít lehetséges, mert csak egy kis callcenteres vagy. Nemigen szeretnek ilyen derogáló helyről lehetőséget adni emberkéknek, én úgy tapasztaltam. Az előrébbjutás sokszor innen csak úgy lehetséges, hogy, ha hiperszuper kiemelkedőt teljesítesz folyamatosan vagy ha bulizni jársz a főnökségel és ápolod a jó kapcsolatokat velük. Lehet, hogy jól járnál, ha pályáznál mondjuk frontra, fiókba, ha már úgyis lakosságizni akarsz. Ott örülnének Neked, mert ismered a banki alapokat, nem kell betanítani anynira és az üfiket is megszoktad. Szóval, a bankba a suli nem minden. Lehet vk fiókvez helyettes egy sima érettségivel is akár, ismerek nem egy ilyet. Iskolát meg olyat válassz, ami érdekek és egy kicsit gazdasági területű.
2008. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!