Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Recepciósként Bp-en mennyit...

Recepciósként Bp-en mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok,8 év gyes,és 3 gyerek után ténrék vissza a munka világába(ezalatt távmunkában dolgoztam).

Felsőfokú végzettségem,középfokú angol tudásom van,szépészeti-orvosi kezeléseket végző szalonba hívtak be állásinterjúra.

Részmunkás,és teljes munkaidőst is keresnek,telefonoban nagy szimpatikusak voltak,a 3 gyerek sem rémítette meg őket.Sajnos nagyon kevés helyre hívnak,nem szeretném elszúrni.

Mennyi a fizetés ilyen munkakörben,nettó érdeklene.Nem szeretnék nagyon alacsonyat és magasat sem mondani.

120-150 e ft között teljes munkaidőben napi 8-10 óra reális?


2014. szept. 22. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem két éve egy előkelő irodaházban (igaz más területen) 120-at ajánlottak Budapest szívében, szóval szerintem reális lehet.


Sok sikert, majd írd meg itt, ha felvettek :)

2014. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,nagyon igyekszem:)
2014. szept. 22. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!