Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítsen valaki mit tegyek...

Segítsen valaki mit tegyek ilyenkor? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves lány vagyok jelenleg iskola és munka nélkül. A történtem ott kezdődik, hogy betöltöttem a 16. élet évem és kirúgtak a középiskolámból mivel már nem voltam tanköteles. Ezután sehova nem vettek fel ugyan evvel az ürügyel. Tanfolyamokra is jelentkeztem nem sikerült az sem. Úgy döntöttem munkát keresek el is mentem a felvételire és sikerült felvettek vagyis akkor azt mondták, de a szerződés kötésnél közölték míg nem vagyok 18 nem áll módukban foglalkoztatni. Kérdem én most mit tegyek?! Munkát nem kapok mert még nem vagyok nagykorú vagy diák, de tanulni már nem vesznek fel. Most mit tegyek??????????
2014. szept. 24. 02:53
 1/4 anonim válasza:
Milyen munkára jelentkeztél? Keress olyat, amihez nem kell nagykorúnak lenned, a tanfolyam meg pénzkérdés. Ebben a korban még javában tanulnod kellene, de ez egy másik kérdés...
2014. szept. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik, hogy egy iskola sem vesz fel. Van egy csomó suli, ahol kevés gyerek van és kellenek a tanulók. De vannak esti sulik is, sokan szereznek ott is érettségit.
2014. szept. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Családi okok miatt lettem kirúgva az iskolából és a városban ahol élek 4 középiskola van, de minden honnan elküldtek.
2014. szept. 25. 01:23
 4/4 anonim válasza:
Próbálkozz be munkanélküli irodában, mond meg szeretnél tanulni, mit tudnak ajánlani. Ne maradj semmiképpen szakma nélkül, most még könnyű a tanulás ebben a korban. Esetleg vmilyen nagyváros van a közeledben? Napi '-2 óra utazást szerintem megér, hogy később könnyebben boldogulj az életben. Fel a fejjel, sajnos a rendszer sz@r, ilyennek nem szabadna előfordulni.
2014. szept. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!