Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi fizetésre számíthatok...

Mennyi fizetésre számíthatok Pesten? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
sziasztok, 26 éves lány vagyok, túl egy fájdalmas szakításon. Úgy dönöttem itthagyom magam mögött vidéket, és felköltözök Pestre. Angolul és oroszul tudok, előbbi felsőfok, utóbbi középfok. Közgazdász diplomám van, de ebben a szakmában még nincs tapasztalatom, nem volt rá lehetőségem. De nem is feltétlen vonz, a lényeg, hogy a nyelveket használhassam. Milyen nettó fizetésre számítsak? Tudom, a munkakörtől függ, így megköszönném, ha munkaköröket is írnátok. Nézegettem a neten, de elég széles körben mozogtak a fizetések, így gondoltam, itt is utánanézek.
2014. szept. 25. 09:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Még külföldön is gondolkodom, lehet, azzal még jobban járnék.
2014. szept. 25. 09:49
 2/2 anonim ***** válasza:

Minimálbértől kb. nettó 250 000-ig tudom elképzelni.


Ha egy pénzügyi cégnél orosz nyelvvel el tudsz helyezkedni, az szerintem még így gyakorlat nélkül is megadja a fenti maximumot.


De a helyedben, ha megteheted, külföldre mennék világot látni, nyelvet tanulni, tapasztalatot és persze pénzt szerezni. Ha megint kapcsolatban leszel, esetleg beleszoksz az itteni hétköznapokba, idősebb leszel, akkor nehezebb lesz kiköltözni, szóval most van itt a tökéletes pillanat.


Sok sikert :)

2014. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!