Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalatok a Tesco Karrier...

Tapasztalatok a Tesco Karrier portállal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásra, azt írja: állapot folyamatban.

Mikor fogja azt kiírni hogy elfogadva/elutasítva?

Voltam interjún, a hölgy azt mondta telefonon és e-mailban is értesítenek az eredményről. De eddig semmi. Nagyon szeretném ezt az állást és így, ha nem vettek fel csak hamis reményt kell bennem.


2014. szept. 25. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha már voltál interjún, akkor szerencsés vagy, mert az oldalon jelentkezők 90%-át minden további nélkül elutasítják.

Tehát már alapból jók az esélyeid. Azt nem tudom megmondani, mikor jeleznek vissza, de ha felvesznek, akkor fel fognak hívni, nem biztos, hogy az oldalon kapsz legelőször visszajelzést.

2014. szept. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm. Szerinted ha azt mondta mindenféleképpen értesítenek az eredményről, akkor tuti felfognak hívni? Mert voltam már olyan interjún, ahol az úriember is maga mondta, hogy mindenképp felhív, de azóta 2 hónap telt el és nem hívott.

Csak egy hete voltam a tescos interjún. Reménykedhetek még?

2014. szept. 26. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!