Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő fűtésszerelő 160...

Pályakezdő fűtésszerelő 160 ezer havonta milyen fizetés?

Figyelt kérdés

Heti 5 nap, napi 10 óra + 2-4 óra utazás (ez attól függ hova megyünk). Szombat + 9000 ezer, ha megyek. Tehát, ha heti 6 nap lenne, akkor 200 havonta, és ez nettó, nem pedig bruttó!! Ez milyen?


Én elégedett vagyok vele így első munkahelyre. Igaz, hogy néha kemény fizikai munka van, de belefér.



2014. szept. 27. 11:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, jól számoltál.


Nem ez a célom, hogy életem végéig ezt csinálom, még akarok mellé egy épületgépész technikusit, valamint mesterszakmát, és akkor talán nem kell ilyen körülmények között dolgoznom, valamint több lóvé lesz. De pályakezdőnek, akkor is jó, nem kell robotolni a gyárban, 90 ezer forintért..

2014. okt. 3. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!