Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másik városba való költözés...

Másik városba való költözés munka miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta bennem van az,hogy szeretnék elköltözni a városból ahol élek,ugyanis nem sok esély van az én szakmámban,hogy elhelyezkedjek benne.Viszont másik városba több esély van.Nézegetem a hirdetéseket,csak azt nem tudom,hogy ahova jelentkezni szeretnék mit írjak az e-mail-be? Ugyanis azt valahogy közölnöm kell velük,hogy nem ottani lakos vagyok hanem akár 200 km-re is lakhatok.Kettő város érdekel Budapest,és Győr.Tudnátok nekem abban segíteni,hogy mit írjak a munkaadóknak? Szállást pár napig tudok intézni,de hosszabb távú szállást csak az első fizetés után ha felvesznek valahova.

Köszönöm



2014. szept. 27. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha dolgozni kezdesz, valahol csak laknod kell legalább egy hónapig rendesen. Szerintem a munkaadót nem kell "terhelni" ezzel a részlettel. Sokszor még nem is jön vissza válasz a pályázónak... Ha behívnak elbeszélgetésre, mert esélyesnek tartanak, akkor lehet erről is beszélni, ha rákérdez. Viszont az szerintem rossz pont, ha azzal kezdesz: annyi pénzem van csak, hogy pár napig eléldegéljek valahol...
2014. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!