Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagy városba költöznék, (BP)...

Nagy városba költöznék, (BP) de teljesen tanácstalan vagyok milyen munkában tudnék könnyen elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

22/F vagyok, és fel szeretnék költözni Budapestre nagymamámhoz. Van- B-s jogsim érettségim és földmérő technikus bizonyítványom, bár utóbbival eddig nem igazán tudtam mit kezdeni. Tulajdon képen bármi szóba jöhet, aki járt már hasonló cipőben és elköltözött mik a tapasztalatai? Hol lehet könnyen és jól elhelyezkedni? Persze a cél a minél jobb fizetés. Mcdonalds- kizárva elég sok rosszat hallottam róla..

Előre is köszönök minden infót!



2014. szept. 15. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Budapesten rengeteg lehetőség van, csak körül kell nézni a neten... profession.hu, afsz.hu, kozigallas.hu ezeket ajánlom neked, mindent pontosan megtudsz adni, hogy milyen jellegű munkát szeretnél stb... Fizetés is a legtöbbnél fel van tüntetve! Sok sikert.
2014. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!