Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy és számvitel + program...

Pénzügy és számvitel + programtervező informatikus\gazdaságinformatikus?

Figyelt kérdés

Jelenleg első éves vagyok pénzügyön. Gondolkodtam azon, hogy mellé párhuzamosan végzek még egy alapszakot, mert érdekel a programozás, és matekból is jó vagyok.

Pénzügy és számvitel és progtervező informatikával vagy pénzügy és számvitel és gazdaságinformatikával milyen lehetőségeim vannak a későbbiekben? Tudom, hogy az utóbbinál van átfedés a kettő között.

Érdekelne a véleményetek. :)


2014. szept. 28. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kicsit meredeken hangzik egy pénzügy és számvitel + egy programtervező informatikus szak elvégzése párhuzamosan. Mindkettő elég nehéz. De ha nagyon penge vagy, akkor hajrá. Ilyen végzettségekkel biztosan lenne munkád, mert mindkettő elég keresett. De mondjuk egy szoftvercéget is alapíthatnál a későbbiekben, amelyek mondjuk ügyviteli programokat készítenek, mert mindkettő területre rálátsz. De ez csak egy ötlet a sok közül.
2014. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!