Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért kell a Tescoban egy...

Miért kell a Tescoban egy adminisztrátornak 3 műszakoznia?

Figyelt kérdés
Mi az, amit nem tud ellátni 8-17 óra között, hogy este 22-06.30ig is bent kell lennie. Árufeltöltőnek, raktárosnak oké, hogy éjjel is dolgoznia kell, de egy angol nyelvű levelező titkárnőnek, bérszámfejtőnek minek?

2014. szept. 30. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, ne vallald el, ennyire egyszeru.
2014. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem vállalom, csak kérdeztem, hogy miért kell éjjel dolgozni az irodán, mi az az überfontos dolog, ami napközben 8-20 óra között (emberi időben nem ér rá).
2014. szept. 30. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb tesco 0-24-ben üzemel, adminisztrációs teendő így mindig akad, ezért.
2014. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, milyen adminisztrátorról van itt szó. Ugyanis ilyen munkakör, hogy "adminisztrátor", nincs Tescoban. Angol nyelven levelező titkárnő, bérszámfejtő nincs áruházakban, ez a központi iroda feladata, ott meg valóban nem jellemző az éjszakai műszak (szerintem ott nincs is így meghirdetve munka).

Ha áruházi munka, akkor sem biztos, hogy valójában bent kell lenned éjszaka. Csak az áruházi munkákat így szokták hirdetni, illetve ilyen a szerződés, hogy éjszakára is beosztható vagy, de attól még nem leszel ott kötelezően minden éjjel, az is lehet, hogy soha.

2014. okt. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A hirdetésben az állt, hogy 3 műszak vállalása...
2014. okt. 1. 07:56
 6/6 anonim ***** válasza:
De mi a munkakör? Mert olyan, hogy adminisztrátor nem létezik a Tesconál. 3 műszakban meg pláne nem.
2014. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!