Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fogorvosként Németországban...

Fogorvosként Németországban milyen fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Kint, egy atlagos fogorvos, vagy picit atlagon feluli mennyit keres, ha szeket berel es ki van epitve a teljes paciens kor?

Konkret szamokra lennek kivancsi!

Havi vagy eves szinten mennyit lehetne keresni, ha felsofokon tudok nemetul es szajsebesz is vagyok?


Kezdokent erdemes kimenni vagy elegedjek meg itthon a havi 300 ezres keresetemmel?

Mivel nincs sajat lakasom es muszaj vagyok Pesten lakni, alig tudok 100 ezret felretenni havonta.


Tudom, hogy mas ennyit sem tud, de 28 eves koromig tanultam, tudom h jo vagyok es kimeletes es szeretnek az emberek es elvezem a munkam, hogy jot teszek es elegedetten tavoznak!

Azonban, igy sosem lesz sajat hazam vagy autom es nem elegszem meg ezzel a keresettel!

Ha valtanek praxist, akkor sem tudnek havi 500 nal tobbet keresni, ami mev mindig nem eleg!


Kint atlagosnak szamit a havi 1 millios vagy az ezen feluli fizetes?

Az mar nagy szonak szamit, ha kint felre tudok tenni havonta 1 milliot?

Vagy ez csak egy leányálom?


Koszonom!!


2014. okt. 1. 23:57
 1/3 anonim válasza:
Kicsit fusztrál a dolog,hogy neked a havi 500 sem elég! Nekem a fix havi 200 is elég lenne és szerintem sokunknak itt. Kint németbe se fogsz többet kapni havi 500 nál! Kicsit szerintem elszaladt veled a ló!
2014. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60000Euró az évi átlag kereset ilyen területen Németországban. Tehát ha beindulnál a havi 5000-6000 euró meglenne, ezzel félistenként tudsz élni.
2014. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó: kezdő orvos bére BRUTTÓ 4000euró körül...
2015. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!