Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri személyi edzőségbe...

Megéri személyi edzőségbe befektetni? (lent)

Figyelt kérdés

Akár a főállásom mellett dolgozni a későbbiekben, akár főállásban edzősködni, bár inkább az előbbi.


Azt hiszem igen, de kíváncsi lennék más véleményére is.


Csak szeretnék olyasmivel foglalkozni, amit szeretek és jól/jobban élni. Magyarországi viszonylatban ez nem könnyű, pedig nem kacsalábonforgó kastélyra gondolok én, mindössze ilyen apróságokra, hogy nyugodtan ülhessek be moziba ha úgy van, megvehessem a cipőt, amit kinéztem, ne hónapról hónapra kelljen élnem egy betondzsungelben, tehát egy nyugodt, biztonságos környezetet teremthessek meg, amiben jól érzem magam.

Ez külföldön könnyebben elérhető igaz és sokan meg is lépik, de szeretnék itthon maradni, boldogan megelégszem a Dunántúllal vagy a fővárosunkkal is.


L/23


U.i. Még elég fiatal vagyok, szóval a tapasztaltabbakat kérném, hogy csak finoman a kioktatásokkal :)


2014. okt. 4. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen versenyeredményeid vannak?

Ha nincs akkor csak egy vagy a sok közül és nem nagyon lesz ügyfeled.

2014. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Mindenki, aki versenyszinten sportol, aaz személyi edző lesz. Nagy a verseny, ráadásul egyre kevesebben járnak edzőtermekbe. Próbálj valami felsőfokú OKJ-t vagy 1-2 nyelvet.
2014. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de pont, hogy egyre többen járnak terembe, mert nem végeznek fizikai munkát és ezért így akarnak "megnőni".
2014. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!