Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A 3UpNext-ről mit lehet tudni?

A 3UpNext-ről mit lehet tudni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hivatalosan működő cégről van szó?

Ha igen, akkor kik alapították? Hol van a cég székhelye?

Mi a termékük? Milyen nemzetiségű a cég?



2014. okt. 5. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

:) #31-es választól erről a "cégről" van itt szó:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Szóba kerül, hogy nem, nincs cég mögötte. Vélhetően egy Andy Dollinger (ál)nevű románia magyar zsidó srác alapította pilótajátékról van szó. (A srác weboldala vírust próbál telepíteni a gépedre, a google szerint egy ismert fekete oldal...)


Nincs székhelye, nincs saját terméke. Az első "terméke" Napoleon Hill - Gondolkozz és Gazdagodj című, amúgy ingyenesen elérhető e-könyv. Ezt 2.5 euróért kínálják. Persze ez csak a fedőtörténet, amit befizetsz, azzal 100%-ban a szponzorod gazdagodik. Ahogy haladsz, egyre drágábban tudsz hasonló e-könyveket letölteni, és továbbadni pénzért a barátaidnak. Gondolom a többi termék is hasonlóan "értékes", amúgy ingyen elérhető tartalom.


Nemzetisége nincs, sok piacon próbál terjedni gyorsan, ezért a weboldalukat igénytelen módon (és olcsón) google translate fordítóval fordítják különböző nyelvekre. A magyar, angol, és román oldal nyelvileg helyes, nyilván a készítő tudja ezeken a nyelveken lektorálni a fordítást.


Ja, az adatkezelési politikájukat is lopták más oldalról.


Sima pilótajáték, várj egy évet, és már sehol sem lesz a "cég", csak egy jó adag csalódott, 2.5eurót bukott ember marad utánuk. (Meg persze a pár csaló, akinél a sok csalódott ember pénze landolt.)


Értékteremtő munka nélkül nincs pénz. Az meg nem munka, hogy fizess bármennyit, majd szólj pár embernek, hogy ugyanezt tegyék. ;)

2014. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A google féle fordítás nekem is feltűnt.

Azt olvastam amit linkeltél, de ott szinte csak mocskolódást láttam a cég képviselőjétől vagy nem tudom, hogy ki az.

Ott is voltak ezek a kérdések, de válaszok nincsenek. Hátha itt most lesz valaki aki normálisan válaszol.

2014. okt. 5. 18:53
 3/5 A kérdező kommentje:
A normális választ úgy értem, hogy az ő részükről. Mert ha jól sejtem te nem képviseled ezt a céget csak utána néztél.
2014. okt. 5. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hátha itt most lesz valaki aki normálisan válaszol."


Adakoztam a jougyekert.hu oldalon a Bókay Gyermekklinikának. Ha hiteles, valós és kielégítő infót kapsz a kérdésedre, megtízszerezem az adományomat. Szóval gyerünk, 3upnext, most gyere elő, legalább a jótékony ügyért! :)


Kérdező, szerintem sose menj mások véleménye után! Nézz utána magad a dolgoknak, vizsgáld meg az információ forrást, hogy hihető-e, logikus-e, amit mond, aztán dönts ezek alapján! Figyelj oda, hogy mindenki érdekből cselekszik és tesz bármit! Ja, és arra is, hogy az emberek többsége általában hülye. A világon ugyanis az ész lett a legigazságosabban elosztva. Ebből mindenkinek több jutott, mint a többieknek! Kérdezz csak meg bárkit erről!


Ezzel a céggel kapcsolatban az ismertető videóban és a weboldalon fent van minden info. Vagy ha nincs fent valami, (pl. cégnév, telefonszám, alapító, székhely, termék stb...) az is árulkodó. Kérdezd meg magadtól, ha te lennél a weboldal tulajdonosa, miféle indok lehetne arra, hogy ne írj ki ilyeneket. Kérdezd meg magadtól, miből van ennek a cégnek bevétele? Profitja? Ha nincs, miért csinálja az egészet? Ha rájössz, hogy nincs cég, aki ez mögött áll, kérdezd meg magadtól, vajon mégis kinek lehet (anyagi) érdeke, hogy a 3upnext "ötlet" eljusson az emberekhez? Minél több emberhez.. Ki gazdagodik ebből, és mennyivel? Ha te akarnál a gazdagodó lenni, mit kellene tenned?


Ha ezekre rájössz, akkor pontosan fogod tudni, hogyan működik ez a rendszer. Meg a többi ugyanilyen.

2014. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amit eddig sikerült kideríteni azt összefoglalnám. Akit részletesebben érdekel itt elovashatja.

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Az állítólagos cégről nem tudni semmit sem. Egyelőre semmilyen bizonyíték nincs arra, hogy létezne. A korábbi piramisjátékoknál legalább azt a látszatot keltették, hogy létező cég, kamu székhellyel, ami valami koszos lépcsőházat takart jobb esetben. Itt még azzal sem próbálkoznak.


Számla nincs.


A fizetés a tagok között történik. Ez is azt bizonyítja, hogy cég az nincs. A legbiztosabb jele, hogy piramisjátékról van szó.


"Előfordul, hogy cég nem is létezik.

A pénzt az újonnan beléptetett emberek közvetlenül a felettük elhelyezkedőknek küldik."

Forrás: [link]


"Nincs „használható” termék.

Lényegében nem történik valós gazdasági tevékenység. A hálózat célja nem a termék értékesítése és forgalom létrehozása (ha mégis, akkor az a látszat fenntartását szolgálja)."


A termék(ek) (ebook-ok) után a kiadó felé a jogdíj megfizetés nem történik meg. Mivel a fizetés nem a cég felé történik hanem a személyek egymás között fizetnek egymásnak. Így ki is fizetné meg a jogdíjakat a kiadónak??


Az esetleges elégedetlenség esetén nincs lehetőség a jogorvoslatra (mivel nem létező cégről van szó és eleve a fizetés is a tagok között történik) és arra sincs semmi garancia, hogy a befizetett összeget vissza kapja az illető.

2014. okt. 11. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!