Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan otthon végezhető...

Létezik olyan otthon végezhető munka ami egyszerű és még fizetnek is az elvégzéséért?

Figyelt kérdés
Nem olyasmire gondolok, hogy netre reklámhirdetéseket feltenni, hanem valami értelmesebbre.
2010. jan. 23. 16:39
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom, mennyire van kézügyességed, de volt egy ismerősöm, aki marcipánfigurákat gyártott. Tudom, hogy elsőre nehéznek tűnik, de ha valaki megmutatja, hidd el nem kell nagy kézügyesség hozzá. Egy henger ide, egy henger oda...(persze nem a legbonyolultabb figurákra kell gondolni, csak egyszerűek) otthon végezhető, de csak azt tudom, fizetnek érte, azt nem tudom, hogy mennyit
2010. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, fusi a neve.
2010. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még gyermekkoromban készítettem marcipánból 1 cicát. Senki nem mutatta, csak úgy magamtól. Az osztálytársaim is készítettek, de a foglalkozás végén, csak én kaptam 1 csokis marcipánt. Egy hölgy adta oda, és azt mondta, hogy nagyon jól sikerült a figura. Később derült i, hogy a többiek nem tudták, hogy én kaptam, de én sem sejtettem, hogy ők nem.

Lehet, hogy tudnám csinálni, de van 3 élő cicám itthon, ezért nem tudnám azt a higiéniát biztosítani, amit ez a munka elvár.

Azért köszönöm a választ!

2010. jan. 23. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű otthonról végezhető munkát szeretnél? Amire itt Magyarországon az emberek gondolnak legtöbbször az összeszerelés, borítékolás, gépelés stb. Ezek valamikor még működtek is, de gondolj bele, hogy a mai világban már nem igazán éri meg ezeket a munkákat haza adni, ráadásul ott van a szállítás, adminisztráció stb. Ráadásul a technológiai fejlődés is ezeket a munkákat veti vissza, pl. a borítékológépek világában már nincs igény a kézi borítékolásra. Ugyanakkor Amerikában teljesen elterjedt az otthoni munka, de jellemzően nem kétkezi munkák, mint amit nálunk keresnek az emberek, hanem ügyfélszolgálati munka, értékesítési munkák, mlm stb. Ezektől idegenkednek a magyar emberek, pedig többnyire nagyon jól működnek, tisztességes pénzkeresetet is jelentenek. Sajnos azért itt is vannak megtévesztések, valótlan ajánlatok, de ha az ember körültekintő, akkor megtalálja a megfelelőt. Én is rátaláltam. Én neked is ezt ajánlom, hogy légy nyitott, hiszen már ami fejlettebb országokban bevált, az itt is működni fog előbb-utóbb. Attól sem kell megijedni, ha kisebb befektetést kér néhány munkához egy-egy cég. Egyrészt ezzel szelektálnak, másrészt az ilyen dolgokat komolyabban is veszik az emberek.
2010. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Avval, tisztában vagyok, hogy a gépek vették át az emberi munkaerő szerepét, ezért is van ennyi munkanélküli.

Az mlm-ről nem tudok semmit, csak azt, hogy ha az ember ügyes, akkor megszedheti magát rendesen, viszont ha sokat foglalkozik vele, előfordulhat, hogy agyilag teljesen leépül.

Nem vagyok híveannak, hogy eladhatatlan termékekkel házaljak. Az embereknek így is kevés a pénze mostanság.


Igazából valami számítógépes munkára gondoltam, de nem termékek reklámozására, mert a reklámokkal már tele van a padlás.

2010. jan. 24. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Ezek mindegyike MLM meg átverés, a csalókon kívül ezekkel senki nem keres egy fillért sem.
2013. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Regőczi Dániel válasza:

Egyrész nem igaz, hogy a számítógépek elterjedése okozná, hogy sok a munkanélküli. Igaz, hogy egyre több "egyszerű" munka kiváltható géppel, de egyben rengeteg újfjta munkát generálnak a gépek megjelenése. És itt ne csak a számítógép programozókra és karbantartókra gondolj, hanem olyan lehetőségekre, amig a gépek elterjedése előtt megvalósíthatatlanok voltak. pl. óriási mennyiségű adat összegyűjtése és kielemzése, azokból következtetések levonása, ezek tesztelése a valóságban...



Másrészt: igen, ma is léteznek olyan munkák, ami teljes mértékben számítógépen/-ről végezhetők és egyszer sem kell személyes kapcsolat/jelenlét hozzá. Ugyanis számos olyan "apróság" van, amit vagy nem tud (még) a számítógép vagy bonyolult leprogramozni és ezért nem is éri meg. pl: adatrögzítő, adattisztító és hasonló jellegűek, amikhez szinte csak írni, olvasni kell tudni és felismertni a billentyűket. Na meg internet elérés és sz.gép hozzáférés. De persze mindezért ne várjon senki vezérigazgatói fizetést. Inkább kiegészítő jellegű vagy diákmunka szerű, párszáz forintos órabérrel, ha ügyesen/gyorsan kezeli a dolgozó a gépet... Nálam is előfordul néha ilyen, ha ilyesmire gondoltál és még érdekel, üzenhetsz.

2014. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!