Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezekből a jelekből biztosítva...

Ezekből a jelekből biztosítva lehetek egy új munkahelyen 3 hónap utáni próbaidővel is? ÉS meg fognak tartani hosszabbtávra is?

Figyelt kérdés
Dolgozom egy munkahelyen kórházban mint takarítónő 22 éves vagyok ehónap 07-én kezdtem el munkába állni támogatható startkártyás pályakezdő vagyok és 3 hónapos próbaidőt kaptam de üzemorvoshoz már el is küldtek minden papir meg van de szerződés még nincs és mennyi milyen támogatást kapnak utánam és levonhatom azt hogy 3 hónap után meg fognak engem tartani?persze 1 napot nem mentem de be szoltam telefonon és saját pihenő napomon dolgoztam be azt hozzá teszem

2014. okt. 16. 12:15
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
54%
Jó eséllyel még be sem vagy jelentve... Ennek a jelei: még nem voltál üzemorvosnál (amíg ő nem mondja ki, hogy alkalmas vagy a feladat elvégzésére, addig nem vehetnek fel hivatalosan), még nincs szerződés. Szóval ennyi információból még semmi sem biztos.
2014. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy soha biztosítva, a próbaidőn belül indoklás nélkül felmondhatnak.

Bár jelen esetben nem lehet felmondásról beszélni, mivel nincs mit. Szerződés nélkül dolgozol, vagyis feketén. Egyrészt azt csinálnak veled utólag, amit akarnak, lehet, ki sem fizetnek. Másrészt te is érintett vagy az illegális foglalkoztatásban, és tudsz róla, hiszen úgy dolgozol, hogy nem szerződtél.

Amúgy azt hiszem, 25 éves korod betöltéséig kapja a cég az adókedvezményt, de erre most mérget ne vegyél, mert nem vagyok benne 100%-ig biztos.

2014. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
soha nem vagy biztosítva még 6 hónap után sem. magyaroszágon nincs olyan hogy biztos munka, az ígéreteket felejtsd el, ha van munkád 1 éve akkoe talán nem löknek ki másnap, de nem árt minden héten munkát keresni. főleg nyelvet tanulni és külföldi munkát.
2014. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!