Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes a jövőben...

Kisvuk29 kérdése:

Szerintetek érdemes a jövőben mezőgazdasággal foglalkozni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3. éves gimis vagyok és mivel az oktatás ügyi törvények egyre szarabbak az agrár ágazat felé szeretnék fordulni

Tapasztalatom annyi van hogy tanyán élek mivel apa juhász már több mint 30 éve

Jelenleg is van egy kis csapat birkánk és kecskénk

Mivel a kistermelők lapjában olvastam hogy a fiatal gazdákat és friss vállalkozókat különösen támogatja az állam akkor legalább már ennyi hasznom lenne ha az oktatást elrontották

Szerintetek érdemes lenne beleásnom magam vagy ez az állami támogatás dolog nem jelent semmi különöset?



2014. okt. 16. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

külföldön lehetséges, itthon 2 hónap után elvennék a földedet vagy hoznának egy kisemmiző törvényt. örülj hogy most van mit enned.


felsőfokú nyelv+külföld.

2014. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

lehet én vagyok túl hungarista érzelmű (ezt sosem tagadom) de én nem vágyom külföldre

a nyelvvizsgán rajta vagyok (igaz középfokon) de nem szeretnék kimenni

a fidesz "sok munkahelyet létesített külföldön" de én nem vágyom oda

amúgy ha én saját pénzen vennék földet azt csúnya lenne ha elvennék

2014. okt. 16. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Manapság a jogászoknak és nem a gazdálkodóknak ad földet a Fidesz.


Amúgy, sokan és én sem vágyok külföldre.

Pont az a cél hogy, sokan kimenjenek és megvegyenek mindent bagóért.

2014. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor beszélek valamelyik államtitkárral vagy miniszterrel aztán alapítok egy céget és kész :D

Nem is nehéz ez ha ismerünk megfelelő embereket ;) :D

2014. okt. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!