Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes e a mai világban...

Érdemes e a mai világban mezőgazdasággal foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék tanyát, állatokat tartani, növényeket termeszteni. Én ebben nőttem fel, mindig volt földünk,állataink. Szeretem,sőt egyenesen imádom ezt csinálni. Szeretnék egy saját vállalkozást, mezőgazdasággal foglalkozni. Adnak erre valamiféle támogatást, vannak pályázatok? Állattartáson belül,igazából a nyúl tenyésztés és a kecske tartás ami nagyon érdekel. Kiváncsi vagyok erre mennyire van kereslet,külföldiek gondolom jobban vevők az ilyesmire. Érdemes lenne ilyenbe fogni Magyarországon,vagy inkább menjek külföldre? Bármilyen információnak,tanácsnak örülnék. Fiatal 27 éves vagyok, szerintem még bőven belefoghatok bármibe!
2013. márc. 28. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak persze - tonnaszámra vannak EU-s pályázatok, ha jól forgatod őket, remekül meg lehet élni belőle, csak azért dolgozni is kell. De ha ez nem idegen tőled, és jól ráálsz a mai bio témára, akkor remekül lehet keresni vele, akár exportra is termelni.
2013. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem idegen tőlem a munka!!! Sőt!
2013. márc. 28. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!