Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyen nehéz ma munkahely...

Miért ilyen nehéz ma munkahelyet találni?

Figyelt kérdés
Elkeserít, hogy hiába akarok dolgozni nem tudok.Nem azért mert válogatok hanem mert mindenhonnan elutasítást kapok. Betelt , már nem aktuális szavakat hallom állandóan. Érettségim van, egyetemre fősulira nem mehettem mert nincs rá pénzünk..Dühös vagyok mikor látom h nyugdíjasokat vesznek fel mert utánuk nem kell adót fizetni, és elkeseredett hogy mi lesz velem.Tisztességes munkát akarok , nem milliókat, csak annyit hogy a vőlegényemmel vehessünk részletre egy házat és gyermeket tudjunk vállalni.. de úgy latszik túl nagy álmok:(
2008. aug. 12. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

az alapján amit írsz (érettségi és semmi több), azért mert nem értesz semmihez.


Szerinted mire lehetne téged alkalmazni?

2008. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
szia! Én ismerem az érzést nekem is érettségim van és most csinálom a második szakmám!Azt javaslom neked is végezz el vmi tanfolyamot,ami érdekel és szívesen csinálnád! Mert szakmára szükséged lesz ha nem most de később mindenképp.Vannak elég jó képzések mindenütt az országba...ha a pénz a visszatartó erő akkor munkanélküli központból jelentkezz ott ingyen végezhetsz számos tanfolyamot! Sok sikert!
2008. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát...a munkaügyibe nagyon járj rá az oktatást intéző ügyintézőre, mert nekem sok ismerősöm van, aki hiába évek óta munkanélküli, nem támogatják a képzésüket...viszont, ha gimibe érettségiztél és még nincs szakmád akkor azt támogatja a kormány, csak nem tudom a feltételeket, nézz utána...munkát találni szerintem azért nehéz, mert a munkahelyek 98%a úgy kerül betöltésre,hogy egy ismerőst vagy ismerős ismerősének az ismerősét veszik fel...a maradék 2%on osztozunk mi!
2008. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már a nyugdíjjasok után is kell járulékot fizetni, csak megjegyzés. Szerintem is az lenne a megoldás, hogy elvégzel valamilyen tanfolyamot, képzést, és azzal próbálkozol, meg persze nem szabad feladni, nem szabad elkeseredni, folytatni kell az álláskeresést, nem tudom mióta keresed, de sajnos ma Magyarországon ez nem megy könnyen, az átlag fél-egy év alatt talál valamilyen munkát.
2008. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
alkalmi munkakat (pl.fesztivalok, valasztasztasok, szorolapozas) megeri kiegeszitonek mert keves idot is jol fizetnek. allando jelleggel, csak erettsegivel.... pincer,elado....ilyesmik. pincerkent ha ugyes vagy a baksis+fizetesbol mar egesz jol lehet allni. ami az egyetemet illeti..... vannak ingyenes helyek is, vannak segelyek, osztondijak, stb. manapsag xtem csak az nem megy egyetemre aki nem akar. ha nem akarsz, ugyis rendben van, de tenyleg fog kellenni tanulj vmilyen szakmat, maskepp nagyon nehez es allandoan bizonytalan lesz. esetleg ha tudsz nyelveket a maganora is jo kiegeszitonek.
2008. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Operatornak se vesznek fel?

Addig ,,operátorkodnál'' ilyen összeszerelö cégnél, mig nem találsz valami jobbat.

Csak azért írtam ezt, mert addig se vilnál munkanélkül.

2010. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
,,volnál"
2010. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!