Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon megéri külföldi...

Magyarországon megéri külföldinek, "pályakezdőnek" hotelben dolgozni, tapasztalatot szerezni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 4*-os szállodában tanulok, és elvégzése után kicsit külfödön szeretnék szerencsét próbálni...megéri Magyarországot választani?

vendéglátásban van tapasztalatom, 16 éves voltam, amikor bekerültem egy vendáglőbe, és minden hétvégén esküvői felszolgálóként dolgoztam két évig. Most fél éve vagyok eme kurzus tagja, de decemberben vége.

Nyelvet szeretnék tanulni, fejleszteni magam, de Romániában kicsit nehéz, kevés az angol vendég.


2014. okt. 23. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem. Ha valamit is akarsz az eletben, akkor azt az orszagot keruld el. Menj ki Londonba, oda meg tapasztalat es iskola se kell. Berelj egy kis lyukat, amiben van agy, kolts napi max 5 fontot kajara, ne bulizz-igyal+cigizz, es nagyon szep kis penzt fogsz megkeresni/sporolni. Tapasztalatbol mondom...Ha az eletben el akarsz valamit erni, akkor aldozatokat kell hoznod
2014. okt. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!