Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme van Magyarországon...

Mi értelme van Magyarországon maradni, és itt dolgozni, élni?

Figyelt kérdés

Kérdezezem én ezt úgy, viszonylag normális fizetésem van.

Hozzávetőlegesen dubláját tudnám félreteni annak amit most keresek. Nyugdíjunk egyébként sem lesz, elfogadható. Önkétesen nyitok egy előtakarékossági számlát akkor meg kb ugyan ott tartok addigra, mintha itthon mindig csak a túlélő béremet kapnám? Rosszul gondolkozom?


2014. okt. 9. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Nem a legjobb a helyzet itthon, de a világ 200 országa közül a miénk még mindig nagyon élhető, és szerencsés helyzetben vagyunk több milliárd emberhez képest. Próbálj meg örülni annak ami van, ne a nyugdíjas éveiden keseregj előre.


Persze ha van lehetőséged külföldön jó pénzt keresni akkor lépd meg ha van kedved, én is kijöttem fiatalon pár évre, laktam több országban, de mindenhol megvannak a problémák és otthon is meg lehet találni a számításaidat ha akarod.

2014. okt. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

neked kell rájönni neked mi értelme van, de szerintem te is tudod.


1 esetben látnám értelmét, ha valaki munkát akarna adni másoknak, de ahhoz meg siekres multinak kell lenned, hogy nyereséges országokból ide hozd a pénzt.


itthon ne akarj előtakarékoskodni, azt is lenyúlná az állam.


próbálmegörülnistb tipikus magyar paraszt gondolkodás, aki megelégszik a gyári gütizés + tv-kocsma-meccs szintű élettel.

2014. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ne a nyugdíjas éveiden keseregj előre"


Bizony sokkal bölcsebb úgy hozzáállni, hogy lehetne rosszabb szóval nem érdekel, aztán majd mikor odajutsz akkor majd jön a pofára esés.

2014. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
minimálbér mindenhol minimálbér. Ha neked több van mint a minimálbér, akkor meg miért is sír a szád?
2014. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!