Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon mit csináljak...

Magyarországon mit csináljak hogy fiatalon gazdag legyek?

Figyelt kérdés

Mit végezzek el hogy még a 20-as éveimben gazdag legyek?

komoly válaszokat pls


2014. okt. 25. 08:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10 szövegértelmezés 1es!


3 millió kell egy KFT hez, na az cég!


50e meg kell egy egyéni vállalkozáshoz, na az nem cég!


Én dolgozom, nem nyavajgok, hogy nem telik 200e-es ájfónra

2014. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Akik 0%-ra lepontoztak, árulják már el, Mo.-n hol fizetnek annyit, hogy 20-as éveidre gazdag legyél?

Én 23 vagyok, nem gazdag akarok lenni, "csak" szeretnék egy saját lakást meg autót 30 éves koromra, hitel nélkül.

Bp.-n élek, egy normális lakás ami nem panel és nem csak papíron van Bp.-n, az 30 milla, az autó legyen mondjuk 5.

Hol fizetnek annyit, hogy mindezt összeszedjem? És lehetőleg úgy, hogy addig se kenyéren és vízen éljek. Akik meg megírják a tutit, legyenek szívesek írják is mellé, ők mit dolgoznak, és honnan van az infó.

2014. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

" "Magyarországon mit csináljak hogy fiatalon gazdag legyek?" -> Magyarországon tanulj.

Dolgozni meg utána dolgozz külföldön, és össze is jön."


ez sem igaz, külföldön olcsóbb és jobb minőségű az oktatás is, eleve jobb kint tanulni és addig menekülni innen amíg van rá lehetősáég.

2014. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A Bt is cég. Mennyiért lehet manapság alapítani? 250 ezer?

A 20-as éveidben úgy lehetsz gazdag, ha örökölsz, vagy ha vállalkozol. Az utóbbi mindig kockázatos, bár ma már az informatika közeli fejlesztéseknek annyira kicsik a járulékos költségei, és olyan széles és jól teríthető piaca van, hogy gyakran bánom, hogy nem tanultam programozónak. Plusz ma már itthon is vannak kockázati tőkekezelők, akik utaznak a startup gyanús ötletekre, és pénzen kívül tanácsadással és adminisztratív segítséggel is ellátják őket. Természetesen tulajdonrészért vagy más ellenszolgáltatásért cserébe. Ilyen háttérrel 16 évesen be lehet futni, ha szerencséd van (mert az még a legjobb ötlet mellé is elkel).


Ha a klasszikus utat választod és alkalmazottként akarsz jól keresni, akkor érdemes egyetemre menni, de azt 20 évesnél előbb biztosan nem fejezed be.

2014. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Fiatal vállalkozóknak pályázat alapján ad az állam több milliós vissza nem térítendő támogatást!

Hajrá, találj ki valamit, és pályázz! Alapíthatsz belőle KFT-t, és ha rátermett vagy akkor jól fog menni!


29 éves vagyok, 5 éve vezetem a saját cégemet, és sikeres vagyok! Bár én nem állami támogatásból tettem, akkor nem volt ilyen lehetőség!

Most van! Nem sírni kell, hanem tájékozódni és lépni.

2014. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tessék, itt a link is! Ennél többet nem tudok tenni érted!

[link]

2014. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm úgy lett, hogy az apjának volt egy nagyon innovatív ötlete, aminek a világrahozatalát úgy tervezték meg, mintha az amúgy mélységesen buta és tehetségtelen (ráadásul mániákus hazudozó) fiú ötlete volna. Az egész világ elhitte.
2014. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Helló, ha még nem találtál semmit, látom, hogy régi a bejegyzésed. De ha nem lettél még gazdag és elmúltàl 18 evés. Írj nekem Facebookon Horváth Gábor vagyok Mayrhofen a lakhekyem. Bárkinek tudok segíteni, hogy jól keressen, illetve szabad, kötelezettség mentes legyen, és fél és egy éves távlatban viszonylag gazdag. Azaz ne keljen dolgoznia járni napi 8 óra hosszában.
2019. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!