Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszautasítottam egy állásajá...

Visszautasítottam egy állásajánlatot?

Figyelt kérdés

Tudom, a mai helyzetben sokak zsebében kinyílik a bicska egy ilyen kijelentésre. A bátyám ajánlott be a szüleink unszolására egy jól fizető multihoz, ahol ő is dolgozik, szakmunkára. Belementem, úgy gondoltam, tapasztalat nélkül úgy sincs esélyem. De mégis felhívtak, erre azt mondtam, már nem aktuális, van munkám. A szakmám megvan hozzá, 15 éve szereztem, de soha nem dolgoztam benne. Egyszerűen félek, hogy nem felelek meg, ami szerintem a körülmények tudatában érthető.

Vélemény?



2014. okt. 27. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Buta vagy.

Hívd vissza őket, kérj elnézést, és fogadd el a munkát. Ha nem felelsz meg, nagy ügy, max eljössz vagy kirúgnak. De meg sem próbálni hatalmas luxus, és sosem fogod megtudni, mi lett volna, ha...

Mondjuk azt nem írod, hogy van e most munkád és csak váltani akarsz, vagy munkanélküli vagy.

2014. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jesszus! A nagyvonalúságból nem fogsz megélni.

Tálcán kínálnak neked állást, te meg eldobod!

2014. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, tömören ennyi a véleményem. egy próbát megért volna, nem?
2014. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez kb 4 hónapja történt, azóta is rágódom rajta :D
2014. okt. 28. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy butaság volt. Mindent meg kell próbálni max nem megy és otthagyod. Ha négy hónapja volt akkor már kár telefonálnod, azóta biztos találtam már mást.
2014. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
találtál? a francba :D
2014. okt. 29. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!