Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vendéglátást tanulok, lehet-e...

Vendéglátást tanulok, lehet-e tetoválásom?

Figyelt kérdés
Vendéglátást (szakács,pincér) tanulok, később pedig ha minden jól megy a vendéglős szakmát szeretném megszerezni. Tudom hogy nem látható helyen lehet tetoválást csináltatni, de én a bal gyűrűsujjam belső felére szeretnék egy rövid szócskát. Egyáltalán nem lenne szerintem feltűnő, de azért aggódom, hogy a későbbiekben ez mennyire határozza meg a munkavállalásom? Megtehetnek olyat a munkáltatók, hogy ez miatt nem vesznek fel? Inkább ne kockáztassak és tetováltassak inkább máshova?

2014. okt. 28. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szakácsként lehet.


A pincér már necces, ott prezentáhatónak kell lenni.


Piercinged egyiknél se lehet, de tetkód igen (ha nem friss).

2014. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mondjuk pincérként az se engedélyezett, hogy egy lánynak 4-5 fülbevaló legyen a fülében?
2014. okt. 28. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha a helyi Vérhas Csárda felszolgálója akarsz lenni, akkor majdnem mindegy, ha egy normális, elit étteremben szeretnél dolgozni (ergo olyan helyen, ahol érdemes is), akkor testékszerek és látható tetoválás az felejtős.
2014. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
orvosira járok és lehet tetkom akkor 1 pincérnek is
2014. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: a kettő hogyan függ össze?

A pincérnek vendégekkel kell foglalkoznia, és nem csak a fiatal generációra kell gondolni, hanem az idősekre is, akikből sokan sajnos eleve megvetik a testékszereket és a piercingeket..

Én protokolon tanultam, hogy látható helyen csak nagyon szolid tetoválások türhetőek el(elit helyekről beszélek, 4+ csillag), tehát pls csuklon egy kereszt vagy valami ilyen... de egy karon végigfutó kobrával már felejtős a szakma..

Megjelenésre figyelni kell, tehát nem igazán dijjazák az ilyen dolgokat.. a köldökpiercinged biztosan nem érdekli majd őket, de egy fültágitóval a füledben nagyot csökkennek az esélyeid.

2014. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha belső bicepszen van tetoválásom lehetek pincér? hosszúujjú ing eltakarja...
2014. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!