Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közlekedésmérnök végzettséggel...

PcUser kérdése:

Közlekedésmérnök végzettséggel (általános, nem szakosított) logisztikai munkakörbe van esélyem bejutni? (Állami cégnél dolgozom, de szeretnék a versenyszférában dolgozni)

Figyelt kérdés
Tanultam anyagmozgatást, raktározást, logisztikát, szállítmányozást, stb., viszont a diplomám szerint csak "sima" Közlekedésmérnök vagyok.

2014. okt. 30. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem simán - próbáld meg, ha behívnak interjúra, akkor már csak arról kell meggyőznöd a céget, hogy értesz hozzá. :)
2014. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam állásbörzén, rákérdeztem egy logisztikai cégnél, hogy mik az elvárásaik végzettség tekintetében. Nos, logisztikai végzettség abszolút nem elvárás, ideális esetben kell egy gazdasági vagy mérnöki diploma, de legfőképpen kiváló nyelvismeret. Nyugodtan add be a jelentkezésed.
2014. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a szitu, hogy nekem csak alapfokú angol kellett a diplomához, ezért nekiállok megszerezni egy középfokút(egyenlőre). Szerintetek eközben szakkönyveket érdemes olvasni? Lehet így "önképezni" magát az embernek? (Logisztikáról, marketingről, ellátási láncokról stb.)
2014. okt. 31. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!