Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztonsági őrnek mennyire...

Sandwitch kérdése:

Biztonsági őrnek mennyire számít hogy kigyúrt legyen?

Figyelt kérdés
a piercing tetkót tudom hogy nem szeretik, de felvesznek valahova ha nem vagyok 100 kiló izom?
2014. nov. 6. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen ha sikeresen elvégezted a tanfolyamot, akkor felvesznek. Viszont még ilyen esetben is ha látják rajtad, hogy nem vagy egy "minden helyzetben megállom a helyemet"-típus, akkor olyan helyre, ahol tényleg nagy szükség van biztonsági őrre, nem valószínű, hogy fognak alkalmazni.
2014. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semennyire sem számít a legtöbb helyen.

Ha szórakozóhelyre pályázol, ott talán nézik, hogy a részeg vendégeket kordában tudod-e tartani.

De pl. nálunk a Tescoban van egy 30-40 körüli ffi, olyan, mint a kisujjam.

Az Auchanban van egy nagyon fiatal lány, szerintem még 25 sincs, max. 155 cm, kis vékonyka, nemigen venné fel a harcot egy átlagos testalkatú tolvajjal. De nem is ez a dolga. Ilyen helyeken kb. annyit csinálnak, hogy ha beviszel vmi olyat, amit ott is lehet kapni, akkor címkét ragasztanak rá. Ha meg vkit lopáson kapnak, akkor bekísérik egy irodába, de onnantól a rendőrség dolga intézkedni. A Rossmannban is mindig van biztonsági őr, nagyon unalmas lehet, áll egy helyben egész nap.

2014. nov. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Budapesten, belvárosban, pénzintézet irodaházában dolgozom.

A biztonsági őrök normális, sportosabb kinézetű férfiak, de egyáltalán nem az a kigyúrt fazon egyik sem.

Röhejesen is nézne ki... komolyan.

:)

2014. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ahogy sok helyen járok, a 100 kiló az alap, de többnyire nem izom.
2014. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!