Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez igaz? Megerne...

Szerintetek ez igaz? Megerne csak azert elmenni oda dolgozni, hogy aztan feljelenthessem oket?

Figyelt kérdés

[link]


Kulfoldon elek, vannak tartalekaim, van munkahelyem, ahova barmikor visszavesznek. Kettos allampolgar vagyok, szoval meginkabb vedve vagyok. Arra gondoltam, hogy ha lesz egy kis idom, elmegyek a CBA-ba dolgozni egy honapra, titokban felveszem, ami tortenik es feljelentem oket. Utanam jonni nem tudnak ide kulfoldre es nem is ajanlom, hogy megprobaljak, mert vannam olyan haverjaim, akik nem vennek jo neven az ilyesmit. Szerintetek jo otlet lenne? Olyan jo erzes lenne kicsit alazni oket, ha tenyleg igaz, amit itt leirtak. Ha meg nem igaz, legalabb megtudom az igazsagot.


2014. nov. 9. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Persze, legyél te is ilyen gerinctelen féreg, aki neve pofája nélkül mocskolódik a sötétbe bújva, olyan dolgokról, amire az ő ezer sebből vérző vallomásain kívül semmi bizonyíték nincs. A CBA meg nem a kopasz verőembereket küldené utánad a csirigli haverjaidnak nem kéne megvédenie. Majd az ügyvédek, azt a gatyádat is leperelnék. De inkább maradj a seggeden. Van elég szarság így is a világba, nem hiányoznak az ilyen szarkavaró spekuláló megvezethető hülyék.
2014. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyelj, arrol beszeltem, hogy igy legalabb kiderithetem, igaz-e. Nem azt mondtam, hogy ragalmaznam oket vagy ilyesmi. Ha nem igaz, annal jobb. Ha igaz, akkor meg legalabb valaki tesz valamit.
2014. nov. 9. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Mit foglalkoztat ez téged?
2014. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Csak nyugodtan. Csak aztán ne nyögj, ha nyugdíjas korodig fizetned kell a perköltséget.
2014. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Igen, tedd tönkre, legyél te a modern Robin Hood!


Látom túl sok szabadidőd és túl jó életed van kint, hogy ilyen baromságokon töröd a fejedet!

2014. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Simán, jogos, és még kereshetsz is vele. Nemhogy nem gerinctelenség, de állampolgári kötelességed is, európaiként. Ezt persze a legtöbb magyar patkány nem is érti meg, lásd fentebb.
2014. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!