Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbálkozhatnék újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozhatnék újra a volt barátomnál?

Figyelt kérdés

Sajnos abba a hibába estem hogy úgy keztem el vele járni,hogy szinte semmit nem tudtam rólla...(osztálytársam)nem is tartott sokáig a kapcsolatunk,de én a mai napig meg őrülök érte.Ő viszont valamiért utál, és megfogadta hogy kicsinál engem...ezt be is tartja és nagyon bánt hogy így viselkedik velem. Arra gondoltam hogy valamivel még a múltba megbánthattam, de iszonyatosan, nem hiszem hogy puszta jelenlétem irritálná. Én már kérdeztem mibaja de csak annyit mond rá h h.ülye vagyok...esküszöm rendbehoznám amit elba.sztam de ha nem tudom miért utál úgy nem sokat kezdhetek vele...pedig nagyon szeretem még mindig és kínoz a látványa...

17/L


2011. febr. 20. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondold végig, tényleg nem tettél-e olyasvalamit, amin lehet, hogy te nem, de más viszont megsértődhet?

Ha arra jutsz, hogy nem, akkor viszont szerintem hagyd ezt a fiút, bár szerintem akkor is, ha a fentebbi eset áll fent.

Undorító, hogy így viselkedik veled és meg sem magyarázza azt, amit tesz, lehet, hogy maga sem tudja, mi az oka, csak így próbálja kezelni azt a helyzetet, ami most fennáll, mert ugyebár osztálytársak vagytok, elkerülhetetlen a találkozás, és lehet, hogy sosem volt még ilyen szituációban és ezt nem tudja "feldolgozni".


Mi volt a szakítás oka amúgy?


Nekem is volt egy kisebb kapcsolatom egyik osztálytársammal, kb. két hétig tartott, majd összejött egy másik lánnyal, és utána undorítóan viselkedett velem, aminek nem jöttem rá az okára, majd érettségi után beszélgettünk, és nem tudom, mennyire volt őszinte, de azt mondta, azért viselkedett velem úgy, ahogy, mert bántotta az, hogy inkorrekt volt velem a kapcsolatunk végén, és nem tudta kezelni a helyzetet.

Ebben is vannak ellentmondások, de talán valami ilyesmi lehet az oka.


A másik, hogy hogyha így viselkedik veled most, nem tartasz tőle, hogy esetleg ha valamiért, valahogyan mégis újrakezditek, akkor ez a viselkedése nem szűnik meg, és hasonlóan lekezelően fog veled bánni?

2011. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én szakítottam vele mert úgy éreztem hogy nem érdeklem eléggé. Hiába töltöttük együtt a fél napot, negyed órát max ha foglakoztunk egymással...az meg hogy találkozzunk suli után meg se fordult a fejében. Azt éreztem hogy kényszerből van velem és ebből lett elegem. (egyébként állítólag én voltam az első barátnője)

Állítom most többet van azzal elfoglalva, hogy hol tudna nekem keresztbe tenni.

2011. febr. 20. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy sértette az önbecsülését az, hogy kidobták őt.

Mellesleg ha ennyire nem érezted magad mellette jól, akkor miért szeretnél vele újra összejönni? Mit gondolsz, változtatna valamin?

Lehet, hogy öröm ránézni, annyira jópasi, de ha egyszer nem akkora öröm vele lenni...


De ha mégis mindenképpen úgy érzed, hogy össze kell vele jönnöd, akkor... nem tudom, igazából többesélyes a dolog, ha lenyeled azokat, amiket csinál, akkor lehet, hogy megunja és magába néz, de lehet, hogy tovább piszkál, hisz úgysem reagálsz rá (negatívan).

Ha meg visszaszólsz, akkor lehet, hogy megunja / még tovább piszkál.

Ha még egyszer megpróbálod a tudtára adni, hogy téged ez sért és beszéljétek meg inkább a dolgot, akkor szintén ezek történhetnek.


Szóval gondold át, hogy abból, amit belőle látsz, amennyire ismered, mi lenne a legjobb, amit tehetnél?

2011. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!